Прокуратура намагається повернути у державну власність лісову ділянку у Броварському районі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Прокуратура Київської області на своїй сторінці у FB повідомляє про подання позову щодо повернення державі лісової ділянки на території Броварського району вартістю понад 100 тисяч гривень, яка була “незаконно передана громадянину у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд”.

За інформацією прес-служби прокуратури, було встановлено, що рішенням Рожнівської сільської ради у 2012 році відведено у приватну власність громадянину для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд земельну ділянку площею 0,2 га за рахунок земель лісового фонду на території Броварського району.

Після відведення зазначеної ділянки землі у приватну власність, право на неї за договором міни перейшло до іншого власника. Втім, відведення земельної ділянки лісового фонду відбулося з порушенням вимог земельного та лісового законодавства без зміни її цільового призначення, оскільки остання відноситься до земель державної власності лісогосподарського призначення, використовується державним підприємством «Вищедубечанське лісове господарство» для ведення лісового господарства та підприємство, як землекористувач згоду на припинення права користування нею не надавало.

Тому Броварською місцевою прокуратурою, реагуючи на порушення, пред’явлено позов до суду про визнання незаконним та скасування рішення Рожнівської сільської ради та витребування земельної ділянки лісогосподарського призначення з чужого незаконного володіння на користь держави в особі ДП «Вищедубечанське лісове господарство».

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply