Прокуратура попереджає про нову схему шахрайства у VIBER

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Прокуратура Київської області попереджає громадян про нову схему шахрайства та просить усіх, хто стикнувся із описаною нижче ситуацією, повідомляти в правоохоронні органи.

Прес-центр прокуратури зазначає, що задля власної наживи шахраї нібито від імені керівників прокуратури області телефонують або розсилають у месенджер VIBER вимоги до фізичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності про надання чи позику коштів.

За інформацією прокуратури, було установлено, що подібні вимоги розсилають особи, які перебувають на тимчасово непідконтрольній Україні території. Акаунт у месенджері (можливий номер телефону – 095-059-31-50), з якого надходять такі вимоги, містить фото керівника прокуратури, яке є в доступі в мережі Інтернет.

Прокуратура попереджає, у випадку отримання подібних дзвінків від імені працівників органів прокуратури чи інших правоохоронних органів у жодному разі не надсилати і не передавати кошти невідомим особам та негайно інформувати за номером телефону (044) 200-19-56 або 102.

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply