Прокуратура попереджає про шахрайство у VIBER

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварська місцева прокуратура Київської області звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про отримання телефонних дзвінків, в тому числі розісланих у месенджері VIBER та інших нібито від імені керівництва місцевої прокуратури з вимогою або проханням до фізичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності про надання чи позику коштів.

Як зазначає прокуратура, подібні вимоги від імені посадових осіб органів прокуратури розсилають особи задля власної наживи, які перебувають на тимчасово непідконтрольній Україні території та громадяни, які перебувають у місцях позбавлення волі.

«Прокурори застерігають  – в жодному разі не надсилати і не передавати коштів шахраям та обов’язково звертатися із заявами про відомі їм факти таких дій у правоохоронні органи. Наразі місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом шахрайства та розпочато досудове розслідування», -зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, що прокуратура Київської області попереджала громадян про нову схему шахрайства ще в серпні місяці цього року.

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply