Прокуратура вважає, що продукти харчування в заклади освіти Броварів закупили задорого

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварською місцевою прокуратурою під час моніторингу сайту «Prozorro» виявлено, що в порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі» в січні поточного року між Управлінням освіти та науки Броварської міської ради та приватним підприємством укладено договір про закупівлю продуктів харчування в броварські заклади освіти на суму майже півмільйона гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

У повідомленні зазначено, що при вивченні матеріалів тендерної документації було встановлено, що Управлінням освіти та науки міської ради проведено процедуру відкритих торгів на закупівлю продуктів харчування та за результатами яких, з дотриманням вимог встановлених замовником критеріїв для участі в торгах, надійшли пропозиції від одного із товариств з ціною нижчою від пропозицій іншого приватного підприємства.

Водночас тендерним комітетом замовника безпідставно відхилено найнижчу та найбільш економічно вигідну тендерну пропозицію та прийнято рішення про визначення переможцем приватне підприємство із пропозицією, ціна якої більше майже на 53 тис. грн.

Реагуючи на порушення, місцевою прокуратурою скеровано до суду позовну заяву з вимогою визнати недійсними рішення тендерного комітету міської ради та договору про закупівлю товарів, а саме продуктів харчової промисловості укладеного між Управлінням освіти та науки Броварської міської ради та приватним підприємством.

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply