Провокатори пожеж: захаращені дахи з пташиним послідом

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Шатрові дахи броварських житлових багатоповерхівок захаращені обладнанням і кабелями провайдерів інтернету. Також там можна знайти пташиний послід. У деяких випадках на сходових клітинах виявляють дивани чи інші меблі. Це все може спровокувати нові пожежі. Про такі результати обстеження броварських висоток повідомляють чиновники УБЖКГІТ.

Як розповіла під час учорашньої оперативної наради керівниця УБЖКГІТ Броварської громади Світлана Решетова, дахи броварських житлових багатоповерхівок захаращені різноманітними меблями, які зносять туди мешканці квартир.

УБЖКГІТ

Світлана Решетова

Начальниця відділу експлуатації житла Ольга Нетеса уточнила «Трибуні», що меблі під час оглядів, які зараз тривають, не є головною проблемою захаращеності дахів. Але вони справді трапляються – переважно  дивани на сходових клітинах верхніх поверхів, а не безпосередньо на горищах. Водночас від недопалків меблі також можуть загорітися і спровокувати масштабні пожежі.

Більшою проблемою, причому саме на дахах, Ольга Нетеса називає кабелі й інше обладнання інтернетпровайдерів. Вони є майже всюди. Наразі чиновники проводять перемовини щодо можливості перенесення дротів і обладнання до підвалів.

наслідки займання

Кабелі провайдерів, що згоріли на даху будинку на Геологорозвідці. Фото – ДСНС

Окрім того, часто виявляють на дахах і пташиний послід, який може призвести до проблем. Усе це разом може становити пожежну небезпеку.

Нагадаємо, 4 роки тому після пожежі саме екскременти пернатих у великій кількості виявили на даху будинку на вул. Гагаріна, 16. Під час злив вони затопили квартири верхніх поверхів. Жителі скаржилися на страшний аміачний сморід і затікання чорної субстанції в помешкання.

Читайте також: У погорільців по вул. Гагаріна, 16 аміаку не виявили. Пташиний послід прибиратимуть від завтра

Чиновники не конкретизували адрес, де нині здійснюють і де вже відбулися обстеження. Водночас, зі слів Ольги Нетеси наразі оглянули 68 будинків. Серед них найбільше – підвідомчих ЖЕК-5 – 35. У ЖЕК-1 – 13, ЖЕК-3 і ЖЕК-4 – по 7, у ЖЕК-2 – понад 6.

Як розповіла під час оперативної наради Світлана Решетова, виявлені меблі ЖЕКи мають тепер терміново прибрати. Перелік адрес комунальні підприємства отримали. Чиновники вказали, що у випадку відсутності реакції можуть застосувати штрафні санкції.

Пожежа на Гагаріна, 11

Пожежа в 5-поверхівці на вул. Гагаріна, 11

Нагадаємо, 20 серпня сталося займання 5-поверхівки на вул. Гагаріна, 11. А у 2018 році – схожого будинку на вул. Гагаріна, 16. В обох випадках вогонь стрімко поширювався саме шатровими дахами.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Масштабна пожежа в Броварах на Гагаріна,11: причини і наслідки
  2. Люди відмовлялися виходити з будівлі, що палає. Пожежа на Гагаріна, 16. ФОТО
  3. Погорільців по вул. Гагаріна, 16 заливає дощем із нечистотами. Роботи над дахом тривають. ФОТО
Поділіться.

Залиште відповідь