Пригальмовуватимуть водіїв не тільки «лежачі поліцейські»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В Україні з 1 листопада вводяться нові стандарти дорожнього руху. Тепер крім «лежачих поліцейських» пригальмовувати водіїв будуть острівці безпеки, бордюрні розширення, чокери і розділові смуги. Про це повідомляють в «Укравтодорі».

Зазначається, що вимоги нового стандарту закладають комплексний підхід до створення системи безпечних умов руху на дорогах і вулицях. Засоби заспокоєння руху є ефективним доповненням до обмежень швидкості.

«Засоби заспокоєння руху встановлюються не тільки для зменшення швидкості, а головним чином для рівномірності транспортних потоків. Особлива увага до ділянок, де автомобільні потоки конфліктують із пішохідними та велосипедними», – зазначають в «Укравтодорі».

Укравтодор нові стандартиДосі існував тільки один засіб заспокоєння руху – так званий «лежачий поліцейський». Всі інші усталені світові практики інженери-проєктанти застосовували тільки на свій страх і ризик.

«Змінені стандарти дозволять встановлювати розділові острівці або смуги, бордюрні розширення, чокери і острівці безпеки. Вони проєктуються при ремонті або модернізації існуючих доріг і вулиць, а також при будівництві та реконструкції. Завдяки комплексному підходу, водій підтримує постійну безпечну швидкість, а не змінює її, постійно розганяючись і гальмуючи», – пишуть у Держагентстві автомобільних доріг.

Фото – «Четверта влада», «Час дії»

Читайте також:

  1. Укладали асфальт під дощем? Ремонт броварської Об’їзної дороги перевірять. ВІДЕО

  2. Відкриття дороги на ДВРЗ перенесено на 2021 рік – Київавтодор

  3. Що і як ремонтують зараз на броварській Об’їзній дорозі. ФОТО

Поділіться.

Залиште відповідь