Прирік сусідів на небезпеку: чоловік облаштував собі житло із аварійного виходу (оновлено)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Зранку 24 липня виконавчі служби міста демонтували  самовільно встановлений балкон у будинку по вул. Героїв Небесної Сотні, 11, через який у разі пожежі не змогли б евакуювати людей. 

Мешканець однієї з квартир на дев’ятому поверсі будинку самовільно захопив частину спільного кориду та аварійний вихід, імовірно облаштувавши собі там додаткову кімнату. Про це «Трибуні-Бровари» розповів начальник відділу з питань надзвичайних ситуцій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Петро Приказчик. За його словами, чоловік звів стіну, відгородивши частину коридору і зробив із аварійного виходу особистий балкон. У разі пожежі життя сусідів  опинилося би під серйозною загрозою.

Коли робітники ЖЕКу №4 приходили демонтувати цю «кімнату», мешканець відреагував агресивно й почав кидатися на перфоратор. 7 серпня суд має почати розгляд справи за позовом ЖЕКу проти порушника. Утім, під час оперативної наради 23 липня міський голова Ігор Сапожко розпорядився підготувати протокольне доручення провести демонтаж самовільно захопленого балкону.

Журналістка «Трибуни-Бровари» була пристуня під час сьогоднішнього демонтажу. Працівники ДСНС спеціально під’їхали до будинку на пожежній машині, аби продемонструвати, що в разі виникення вогню в будівлі, люди будуть приречені, адже дістати їх із самовільно облаштованого балкону буде майже неможливо (доступ до нього є лише через помешкання чоловіка, який  захопив аварійний вихід). У ситуації, коли кожна секунда важлива, люди можуть загинути через примху свого сусіда. Разом зі спеціальними фахівцями під наглядом Петра Приказчика сьогодні розпочалася демонтація балкону.

Нагадаємо, після пожежі п’ятиповерхівки на вул. Гагаріна,16 міська влада почала приділяти більше уваги протипожежній безпеці міста. Так, наприклад, кілька тижнів тому виконавчі служби взялися прибрати бетонні блоки, через які пожежні машини не могли заїхати у двір, але самі броварчан_ки стали їм на заваді.

UPD: Як стало відомо «Трибуні-Бровари» 25 липня, несанкціонований балкон на третьому поверсі також збариють демонтувати. Спочатку взялися за той, що вище, через стіну в коридорі.

Поділіться.

Залиште відповідь