Приват24 для бізнесу призупиняє роботу на одну ніч

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У державному ПриватБанку можливі збої в роботі програми «Приват 24 для бізнесу» через проведення технічних робіт. Про це повідомив прессекретар банку Олег Серга та на сторніці Приват24 для бізнесу.

ПриватБанк запланував проведення технічних робіт з модернізації онлайн-додатки  «Приват 24 для бізнесу». Заходи триватимуть всю ніч із 25 на 26 вересня 2021 року.

Весь цей час клієнтам ПриватБанку радять почекати з проведенням бізнес-платежів у Приват24, позаяк при вході в інтернет-банкінг можуть некоректно відображатися суми на рахунку, а також відбуватися неполадки під час проведення платежів. А ряд операцій в Приват24 для бізнесу можуть бути взагалі тимчасово недоступними. 

«На вихідні вночі ПриватБанк проводить технічні роботи по модернізації онлайн-банку Приват24 для бізнесу. Саме в нічний час 25 і 26 вересня деякі операції в Приват24 для бізнесу можуть бути короткостроково недоступними», – написав Серга.

Тому клієнтам рекомендують проводити платежі заздалегідь.

Варто відзначити, що збої в Приват24 часто пов’язані з тим, що техслужба ПриватБанку проводить певні види робіт із удосконалення мобільного додатка.

Читайте також

  1. ПриватБанк на п’ять годин призупинить роботу: що та коли не працюватиме
  2. Приватбанк закриє сотні відділень і звільнить тисячі працівників – Мінфін
  3. Ідентифікація клієнтів за поведінкою − новий проєкт від Приватбанку
  4. «Оплата обличчям» − нова послуга від Приватбанку
Поділіться.

Залиште відповідь