«ПриватБанк» продав у Броварах нафтобазу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

7 червня «ПриватБанк» на електронних торгах в системі СЕТАМ продав нафтобазу в Броварах, яка раніше належала групі «Приват».

Згідно з результатами аукціону, які оприлюднено в системі СЕТАМ, нафтобаза має загальну площу 1602,9 кв м та знаходиться за адресою: Київська обл., м. Бровари, вул. Олега Онікієнка, 127-А. Стартова ціна була встановлена на рівні 4,55 млн грн, а продали об’єкт за 14 млн грн. Ім’я переможця аукціону не розкривають.

Окрім цього, 7 червня було заплановано продати дев’ять нафтобаз у Житомирській області. Стартова ціна на цей лот складала 25,7 млн грн. Однак Приватбанк цей лот із торгів зняв.

Всього «ПриватБанк» продає через OpenMarket (ДП «СЕТАМ») 34 нафтобази в семи областях загальною стартовою вартістю 120,544 мільйонів гривень.

Як раніше зазначав Finbalance, 31 травня на OpenMarket планувалися кілька аукціонів із продажу нафтобаз, які належать «ПриватБанку» . Однак торги не відбулися через «відсутність допущених учасників торгів».

На аукціони були виставлені чотири нафтобази в Запорізькій області (стартова ціна – 10,9 млн грн), сім нафтобаз у Кіровоградській області (35,7 млн грн), десять нафтобаз у Сумській (18,3 млн грн), одну нафтобазу в Харківській області (2,45 млн грн)та дві – в Хмельницькій області (23 млн грн).

Восени 2018 року в «ПриватБанк» заявляли, що йому нічого не платять 26 компаній, яким передано в фінансовий лізинг 248 АЗС і нафтобази. Тоді вартість цих активів у банку оцінювали в 324 млн грн при балансовій вартості 6,3 млрд грн.

Поділіться.

Залиште відповідь