Пив пиво й уникав освідування: триває суд у справі експоліціянта Лудченка. ФОТО, ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

27 вересня відбулося чергове засідання в справі обвинуваченого експоліціянта Михайла Лудченка, який п’яним на смерть збив жінку та травмував її доньку в центрі Броварів. Феміда нарешті перейшла до розгляду справи по суті. Під час судового засідання протягом близько 2,5 години прокурор і представниця потерпілих зачитували, на їхню думку, необхідні для справи документи. Наступного засідання цей процес має продовжитися.

Зі слів представників прокуратури та потерпілих, вони зачитали не всі документи. Мовляв, деякі будуть представлені пізніше. Пов’язано це і з потребою опитати деяких свідків, перш ніж надавати документи. Окрім того, представник обвинувачення посилався на «неможливість уже говорити» і потребу перенести засідання.

Документальні докази прокуратури

Власне, прокурор Роман Луценко зачитав зміст найбільшої кількості документів – їх були десятки. Окрім різноманітних клопотань і рішень судів, навів, до прикладу, копію мисливського посвідчення Михайла Лудченка, протоколи про вилучення мисливської зброї тощо. Суддя Тетяна Василенко засумнівалася, що ці документи необхідні, утім усе ж прийняла їх.

Тетяна Василенко

Тетяна Василенко

Більшої уваги привертали документи, які прямо свідчили про характер вчиненого ДТП, висновки експертів щодо порушення правил руху, причинно-наслідкові зв’язки тощо, а також відмову водія здавати тест і відібрати в нього біологічні зразки на вміст алкоголю, характеристики на Михайла Лудченка – як позитивна, так і негативна.

Роман Луценко

Окрім паперових документів, суду надали відео. Одне з них – слідчі дії працівників Державного бюро розслідувань щодо Михайла Лудченка. На записі чоловік відмовляється підписувати постанову прокурора та надавати свої біологічні зразки для дослідження, мотивуючи стресом.

На іншому відео наведено запис перебування особи, схожої на Михайла Лудченка, разом із іншим чоловіком старшого віку в пивбарі «Бровархоф» у день вчинення ДТП, приблизно за 20 – 30 хв до наїзду на пішоходок на бульв. Незалежності. На записі видно, що чоловіки п’ють пінний напій жовтого кольору, який замовили на барній стійці закладу.

Михайло Лудченко (зі спини) дивиться відео з Бровархофу

Серед характеристик – одна позитивна від броварської поліції – про те, що в місці мешкання Михайло Лудченко не порушував громадський порядок, скарг від сусідів не надходило. А інша – негативна – службова характеристика як на дільничного поліції сектору превенції в Биківні.

Читайте також: Броварський суд випустив експоліціянта Михайла Лудченка, який п’яним на смерть збив жінку. ФОТО, ВІДЕО

Із неї слідує, що нинішній обвинувачений жодного разу не перебував на посаді, адже був на лікарняному, а згодом вчинив проступок. Ідеться саме про збиття пішоходок, через яке і відбувається суд.

Швидкість руху і причини ДТП

Представниця постраждалих у ДТП Тетяна Микульська з документів навела висновок експерта за результатами комплексної автотехнічної та транспортної експертиз та зачитала відповіді фахівця на 8 запитань, які йому поставили стосовно смертельної аварії.

Тетяна Микульська

Тетяна Микульська

У відповідях експерта йдеться, зокрема, про те, що швидкість авто в момент наїзду на жінок становила не менше 156,8…168,1 км/год. При тому технічна можливість уникнути наїзду була за умови дотримання правил дорожнього руху. Пішоходки переходили дорогу по «зебрі».

Обвинувачений Михайло Лудченко та його захисник Олександр Сіладі

У відповідь про причини ДТП фахівець вказує на одноосібне комплексне недотримання водієм правил дорожнього руху: щодо швидкості руху (пп. 12.1, 12.4, 12.9-б ПДР) і щодо проїзду пішохідних переходів і зупинок транспортних засобів (пп. 18.4, 18.3 ПДР).

Наступне засідання суду

Заслухавши сторону обвинувачення та потерпілих, суддя отримала прохання від прокурора продовжити засідання пізніше. Сторону захисту цього дня не заслуховували.

Наступне засідання призначено на 11 жовтня о 14:00.

Фото та відео – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Завершилося слідство щодо смертельного наїзду п’яного поліціянта на броварчанку
  2. Нова суддя залишила експоліціянта Михайла Лудченка під домашнім арештом
  3. Смерть на «зебрі»: п’яний «беркутівець» збив пішохода. ФОТО, ВІДЕО
  4. Перед судом постане поліціянт, який п’яним на зупинці «Автошкола» на смерть збив жінку
  5. У Великій Димерці легковик на «зебрі» наїхав на дитину з бабусею. ФОТО, ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь