Рада підтримала проект покращення вторинної допомоги у БЦРЛ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні під час засідання 38-ї чергової сесії депутат(к)и підтримали змінений проект рішення щодо покращення вторинної медичної допомоги та відновлення матеріально-технічної бази БЦРЛ. 

Під час розгляду питання головуючий на сесії секретар міськради Петро Бабич оголосив зміни до відповідного проекту рішення. До видатків на покращення меддопомоги додаються 1 млн. 640 тис. грн. на лікарські засоби для хворих на ниркову недостатність, а також 3 млн. 313 тис. грн. на закупівлю 188-ми комп’ютерів (сер. вартість 16 тис. грн.) і 61-о принтера (сер. вартість 5 тис. грн.).

Депутат Сергій Батюк у свою чергу запитав представницю БЦРЛ, що сталося з 750-ма тис. грн., які минулого року рада виділила для закупівлі комп’ютерів у медзаклад. Вивилося, що тендер тоді так і не відбувся, тому ці гроші використані не були.

Нагадаємо, після засідання комісії з гуманітарних питань “Трибуна” детально розглянули попередній проект та видатки на покращення медпослуг БЦРЛ. Рішенням 30-ти депутатів_ок програму зі змінами було затверджено.

Окрім цього, під час засідання сесії розглядалося й питання виділення коштів на забезпечення хворих безкоштовними інсулінами. Відповідно до проекту рішення з місцевого бюджету мали виділити 723,1 тис. грн.. Однак під час розгляду питання Петро Бабич зазначив, що у зв’язку з тим, що Броварам надали держсубвенцію, програму він пропонує затвердити, але гроші поки не виділяти. 33 депутат(к)и підтримали проект рішення.

Поділіться.

Залиште відповідь