Результати громадських слухань: «ЗА» меморандум і «ПРОТИ» збереження дерев на Симоненка

Pinterest LinkedIn Tumblr +

24 грудня у Броварському МКЦ «Прометей» відбулися громадські слухання щодо ситуації на вулиці Симоненка-Чорновола.

Нагадаємо, активісти та ініціативна група «Стоп забудові на Симоненка-Чорновола» виступили проти забудови на ділянці землі біля перехрестя вулиць Симоненка-Чорновола. Мотивацій було три: місто забудовується хмарочосами і перетворюється на «кам’яні джунглі» — раз, зберегти дерева лісосмуги уздовж вулиці Симоненка — два, дозвіл на забудову надали на підставі сфальсифікованих документів.

Загалом зареєструвалися на слуханнях понад 800 чоловік.

Увагу привернуло те, що у залі було багато працівників бюджетної сфери, зокрема, територіального центру соціального захисту населення.

Попри те, що організаційний комітет головою громадських слухань призначив активіста і лідера ініціативної групи «Стоп забудові на Симоненка-Чорновола» Павла Дубленича, поступово важелі керівництва слуханнями у свої руки перебрав секретар міської ради Петро Бабич. Під час форуму він з посиланням на регламент слухань прискіпливо вказував кому скільки виступати, і дозволяв собі перебивати окремих виступаючих, зокрема, одного із членів оргкомітету слухань і активіста Ірину Нікітчину. Така поведінка викликала обурливу реакцію активістів.

Під час слухань виступали депутати так званого «демократичного крила» — «Демократичного Альянсу», «Солідарності» та «Самопомочі», які висловлювали аргументи за збереження лісової смуги. Були виступи й з боку депутатів «Єдності» та представників громади, які підтримували забудовників — ТОВ «Альянс-Новобуд» та його підрядника ТОВ “Алекса Груп”.

Коли виступав представник ТОВ “Алекса Груп” Юрій Мавродієв, доходило до абсурду, коли чи не кожну фразу частина людей «лівого крила» залу – явних прихильників забудовника – підхоплювала аплодисментами.

Під час слухань активіст Ірина Нікітчина розповіла про різні суперечливі моменти, пов’язані з будівництвом багатоповерхівок та отриманням дозвільних документацій. Помічник нардепа Павла Різаненка Світлана Москаленко нагадала про звернення депутата Верховної Ради України до обласної прокуратури щодо розслідування ситуації із фальсифікацією актів обстеження території, на забудову якої надавалися дозвільні документи.

Депутат Леонід Черепейнік звернув увагу на те, що керівництво міста має проявити свою волю і силами міського бюджету зробити лісовий парк, а не ставити місто у заручники перед забудовниками.

Ще один депутат, Ірина Веремчук, нагадала, що на одній із депутатських комісій була озвучена інформація про перелік дерев у місті. Із 15 тисяч дерев за останні кілька років уже зрізано близько трьох тисяч дерев і нічого не зроблено для висадки нових.

Зазначимо, що громадський активіст Микола Ткач, який у тривалому процесі обговорення і підготовці Меморандуму запам’ятався громаді як ярий прихильник збереження дерев, цього дня виступав за Меморандум і створення парку. Активісти біля сцени кричали йому «Іуда!».

Після багатьох виступів з різними аргументами перейшли до процедури голосування, у якому взяли участь 567 осіб. Результати виявилися такі:

— за Меморандум із забудовником проголосували 472 особи, «проти» — 92 людини, утрималися — 2;

— за розірвання угоди із забудовником — 92 людини, проти — 383 особи.

Отже, міська влада наочно продемонструвала свою позицію до знищення дерев у Броварах та до думки громади з цього приводу.

“Ідентифікація”

Хто голосував ЗА підтримку Меморандуму із забудовником — ТОВ “Альянс-Новобуд”

Хто голосував ПРОТИ підтримки Меморандуму

Хто голосував ЗА розірвання угоди із ТОВ “Альянс-Новобуд”

Хто ПРОТИ розірвання угоди оренди із ТОВ “Альянс-Новобуд”

 

deputat-yurij-skotnikov

Депутат Юрій Скотніков не проголосував за збереження дерев, але не проголосував і проти

Результати громадських слухань та реакція тих, хто проти збереження дерев

Повне відео тут

Поділіться.

Залиште відповідь