Рятувальники Броварщини здобули кубок із міні-футболу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні у смт Козин (Обухівський район) відбувся фінал із міні-футболу серед підрозділів ДСНС України у Київській області.

У фіналі, що ділився на 2 групи, взяли участь 6 команд: Головного управління ДСНС, Броварського, Бориспільського, Вишгородського, Володарського, Бучанського районів.

У першій грі з рахунком 6:2 рятувальники Броварщини обіграли ДСНСників із Бучанського району та з рахунком 0:0 розійшлися з бориспільськими колегами.

У фінальній грі наші хлопці грали з рятувальниками Вишгородського району – переможцями 2-ої групи. У наполегливій боротьбі броварські ДСНСники обіграли суперників із рахунком 5:1 і здобули кубок переможців.

Друге місце – в рятувальників Вишгородського району, третє – Бориспільського.

ДСНС, міні-футбол

На головному фото – начальник управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ Київської області полковник Анатолій Врублевський вручає кубок капітану команди, заступнику начальника Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області полковнику Артему Насруддінову.