Робив масаж протягом 26 годин: броварчанин Василь Закревський встановив абсолютний рекорд України   

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 4 грудня, тотально незрячий броварчанин Василь Закревський встановив абсолютний рекорд України серед здорових людей і людей із інвалідністю, провівши безперервний масаж протягом 26 годин. Його рекорд занесено в Книгу рекордів України. 

Сьогодні о 12 год представники Книги рекордів України зафіксували рекорд із безперервного масажу протягом 24 год Василем Закревським – тотально незрячим броварчанином, масажистом – реабілітологом, паралімпійським чемпіоном із паратриатлону, засновником ГО незрячих людей «ONLA IN».

Розпочався марафон вчора, 4 грудня, о 12 год, у Міжнародний день людей із інвалідністю. Власне, цю дату обрано не даремно, каже Василь, бо своїм прикладом він намагається надихнути і мотивувати людей із інвалідністю до повноцінного життя, адже всі кордони лише в нашій голові.

Вася Закревський. рекорд

Під час встановлення рекорду масаж поперемінно проводився на двох столах

Встановлення рекорду відбувалося в Броварському центрі реабілітації людей із інвалідністю «Прагнення»  –  закладі, де Василь розпочинав свою кар’єру масажиста ще в 18-літньому віці. Тоді він і познайомився з Олегом Іваненком – паралімпійським чемпіоном із плавання, а нині рекордсменом світу, депутатом обласної ради. Саме Олегу Василь і завдячує за натхнення, підтримку і можливість себе реалізувати як у професії, так і спорті. Олег своїм прикладом і надихнув Василя на встановлення першого в своєму житті рекорду України та взяв на себе організацію цього заходу.

Вася Закревський. рекорд

Олег Іваненко та Василь Закревський   друзі, члени однієї команди, паралімпійські чемпіони. Перед стартом марафону.

Олег Іваненко –  багаторазовий рекордсмен України і світу, паралімпійський чемпіон, депутат обласної ради. На рахунку Олега – підкорена протока Ла-Манш за 18 год, подолана дистанція Бостонського марафону (42 км за 4 год 12 хв), також він переплив протоку Босфор (6, 5 км) зусиллями лише однієї руки.

До рекорду Василь готувався ретельно – щодня проводив масажі все більшій і більшій кількості охочих. Найбільший його показник протягом дня сягнув 18 осіб. Проте і той факт, що Василь професійний масажист із 20-річним стажем, також зіграв важливу роль. До того ж, Василь чемпіон із паратриатлону, що додавало впевненості у його витривалості.

Не менш ретельно до організації та проведення 24-годинного марафону готувалася і вся команда однодумців та колег Василя. «Дуже важливо, щоб робота кожного члена команди була злагодженою, адже від цього залежить, наскільки комфортно працюватиметься Василю ,– розповідає Олег Іваненко.

Як і планувалося, кожен масаж тривав 25 хв, після кожного сеансу у Василя було 5 хв для того, щоб помити руки, сходити в туалет, випити води чи поїсти. У цей час члени команди мали змогу підготувати місце для масажу для наступного учасника марафону.

Вася Закревський. рекорд

Передбачалося, що протягом доби Василь встигне зробити класичний масаж спини 48 людям, які напередодні записалися для участі  в марафоні. Це і спортсмени, серед яких відомі всьому світові паралімпійські чемпіони Олексій Федина й Олена Акопян, так і депутати міської і районної рад, ветерани АТО, місцеві чиновники, очільники установ, керівники відділів міської ради. Але найбільше в списку було колег Василя по роботі та друзів, які долучилися до марафону.

Першим клієнтом Василя став Олег Іваненко. Він, як представник національного проєкту Книги рекордів України, і спостерігав за чистотою рекорду, тож, щоб підтвердити, що якість масажу у Василя не змінилася протягом 24 годин, став і 48-им пацієнтом Василя.

Станом на 12 год 4 грудня, Василь зробив масаж 48 учасникам марафону, проте зупинятися не збирався. Попри те, що він перебував на ногах 24 години, Василь мав гарний настрій і почувався досить добре, тож вирішив встановити абсолютний рекорд, продовживши робити масаж протягом 26 год. У такий спосіб він запланував побити рекорд сумчанина, встановлений у 2019 р., коли безперервний масаж тривав 23 год 3 хв.

Про те, що він не збирається обмежуватися лише 24-годинним марафоном, Василь повідомив журналістам «Трибуни» ще до початку старту встановлення рекорду.

Завершив масаж Василь о 14 год.  Так, протягом 26 год Василь зробив класичний масаж спини 52 людям. 52 –им пацієном була його перша вчителька з масажу – Наталія Шестопал.

Вася Закревський. рекорд

Василь Закревський із колегою по роботі та двома вчителями з масажу – Наталія Шестопал і Сергій Капрал

За словами Василя, надихали і додавали йому сили під час 26 годин – його колеги і друзі, які були поряд і максимально організувала все так, щоб йому було комфортно працювати.

Окрім диплому переможця, від команди підтримки Олега Іваненка і національного проєкту «Книга рекордів України», на придбання професійного масажного столу Василь Закревський отримав грошовий сертифікат на суму 25 тис.грн.

Вася Закревський. рекорд

Вася Закревський. рекорд

Команда, яка допомагала Василю преалізувати задумане

Вася Закревський. рекорд

Святковий торт

Свій рекорд Василь присвятив мамі, яка все життя вірила в нього, підтримувала і допомагала реалізуватися. «Мама через хворобу не змогла бути присутньою сьогодні, але я постійно відчував її підтримку», –  каже Василь.

Василь зазначив, що це не останній його рекорд. Наступним буде спільний рекорд із Олегом Іваненком. А який – розповімо згодом.

Фото – авторки, зі сторінки Василя Закревського у Фейсбуці

Читайте також

  1. Масажуватиме протягом 24 годин: незрячий броварчанин Василь Закревський претендує на рекорд України
  2. У Броварах відкрився перший в Україні масажний кабінет, де працюватимуть майстри з порушенням зору (Відео)
  3. 42 км Броварщиною: Олег Іваненко подолав дистанцію Бостонського марафону за 4 год 12 хв. Відео
  4. Рекорд Олега Іваненка: «Все йде за планом! А моє рідне місто додало мені сил…»
  5. Карантин і людяність: Олег Іваненко продовжує підтримувати броварчан вразливих категорій. Відео
  6. «Після Ла-Маншу наступним буде космос. Якщо допоможе Ілон Маск»,  – Олег Іваненко
Поділіться.

Залиште відповідь