Рух метро зупинено від станції «Дніпро» до станції «Лісова» − невідомий погрожує підірвати міст

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Києві невідомий погрожує підірвати міст метро.  Шляхопровід перекрито, також  заблоковано рух метро від станції «Дніпро» до «Лісової».

«За інформацією із наших джерел, по мосту їхав чоловік на автівці, який чомусь вирішив зупинитися і вийти. Із його сумки стирчить приклад, а в руці у нього якісь кнопки. Чоловік ходить і кричить, що все підірве», − йдеться в повідомленні «Київ Оперативний»

За повідомленням Вартових.Еспресо, у Києві введено план «Грім» (спочатку план «Сирена») із розшуку та затримання автомобіля «Опель» із державними номерними знаками АА8253ХК. Його водій зупинився на мосту зі зброєю та заблокував рух. Наряди поліції орієнтовані на розшук і затримку данного автомобіля

Майже одночасно «Київський метрополітен» повідомив, що у зв’язку з анонімним дзвінком про мінування, Червона лінія працює тільки від станції «Академмістечко» до станції «Арсенальна». «Рух від станції «Дніпро» до станції «Лісова» зупинено. Фахівці проводять перевірку», − йдеться у повідомленні.

За інформацією «Києва Оперативного», свідки кажуть, що поліція запустила дрон, який злочинець розстріляв.

От що відбувається поблизу моста Метро… Нацгвардійці, пожежники, поліція, швидка та інші спеціальні підрозділи, але поки безрезультатно. До речі, стало відомо, що на міст чоловік приїхав на автомобілі #Opel (#AA8253XK), яким частково і заблокував рух по мосту.Також, свідки кажуть, що поліція запустила дрон, який злочинець розстріляв. https://kyivoperativ.info/other/uvaga-mist-metro-perekrito-za-informaciyeyu-iz-nashix-dzherel-po-mostu-%d1%97xav-cholovik-na-avtivci-yak/

Опубліковано Киев Оперативный Середа, 18 вересня 2019 р.

Головне фото − з Інтернету

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply