Риба плаває у дворах: за 15 хвилин зливи Бровари знову затопило – ФОТО, ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Цієї п’ятниці Бровари раптово накрила короткочасна, але дуже сильна злива. Тривала вона не більше 15 хвилин. Однак цього вистачило, щоби місто, як і минулого разу, підтопило. Знову повноводною стали ділянки вулиці Михайла Грушевського. Не оминуло заводнення і центральної вулиці Гагаріна, і магістральної Симона Петлюри. А у дворах приватного сектора по вулиці Фельдмана жителі навіть виловили рибу.

Злива почалася надвечір п’ятниці. У той час як кияни повідомляли про відсутність негоди, на Торгмаші місцеві жителі навіть побачили град. Наслідки раптової стихії були традиційними. Однак, цього разу знадобилось лише 15-ти хвилин сильного дощу для підтоплення.

Люди, які застали зливу, почали викладати в соцмережі фото- і відеозвіти. Ось так виглядала вулиця Михайла Грушевського біля Зеленого папуги (відео – Олександр Плахов).

На центральній вулиці Гагаріна, просто навпроти Броварської міської ради, теж розлилася річка (відео – Дмитро Скрицький).

Були у місті і повалені негодою дерева.

Фото – Тетяна Героєва

На перехресті вулиць Воїнів-афганців та Симона Петлюри утворилась велика калюжа (відео – Олег Павлюк).

Ось як виглядала злива по вулиці Героїв УПА (відео – Наталя Гончарова).

Підібратися до залізничної платформи «Княжичі» було майже неможливо.

Фото – Дмитро Карпій

Як завжди постраждав і приватний сектор. А по вулиці Фельдмана знову підтопило садиби. Згодом люди побачили дещо незвичне – вода принесла рибу до їхніх осель (відео – мешканців по вул. Фельдмана, 11).

Слід зазначити, що поруч розташовані два озера. Мешканці підозрюють, що саме звідти риба потрапила до хат – або через новий колектор, з якого фонтанувала вода, або безпосередньо поверхнею, через вихід з берегів водойми.

Зображення – Google Inc

Нагадаємо, після зливи 30 червня у Броварах мешканці зняли відео, як місцеві плавають на човні по вулиці Івана Сірка. Окрім того, в місті підтопило автомобілі на вулиці Михайла Грушевського та на Порошинці, а також затопило низку центральних і магістральних вулиць.

Поділіться.

Залиште відповідь