«Самопоміч» виключає Юрія Скотнікова зі своїх рядів, – Ірина Сисоєнко

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Очільника фракції в Броварській міській раді Юрія Скотнікова виключать із лав партії «Самопоміч». Рішення про це наразі готується. Окрім того, осередок уже переобрав голову міської організації та поповнився новими членами. Про це «Трибуні Броварів» розповіла народна депутатка, керівниця обласного осередку «Самопомочі» Ірина Сисоєнко.

Близько тижня тому на Фейсбук-сторінці Київського обласного осередку «Самопомочі» з’явилась заява Ірини Сисоєнко, де народна депутатка стверджує, що до неї звернулись підприємці Броварів, які працюють на ринку СТ «Господар». Юрій Скотніков (співзасновник споживчого товариства «Господар-1», – ред.) нібито вимагав від людей кошти, а також погрожував їм.

Заява Ірини Сисоєнко на сторінці Київської обласної організації “Самопомочі” від 1 лютого 2019 року

Окрім того, Ірина Сисоєнко вказує, що керівник броварського міського осередку партії «Самопоміч» Андрій Острогруд щодо цієї ситуації не вчинив жодних дій. А підприємці тим часом написали заяви до правоохоронних органів. Тому керівниця обласного осередку звернулась до органів партії про перевірку стосовно діяльності Юрія Скотнікова.

Андрій Острогруд. Фото із сайту «Київгуми»

Як повідомила сьогодні нашим журналістам Ірина Сисоєнко, документи на виключення з партії Юрія Скотнікова уже готуються. Обранець, попри чутки, буде єдиним, кого виключать із міської організації. Ба більше, броварський осередок нещодавно поповнився новими членами і буде розширюватись далі.

Ірина Сисоєнко також вказує, що броварська міська організації переобрала голову. Ким саме є новий голова, народна депутатка відмовляється розповідати, принаймні на цей момент. Однак  указує, що це буде не Тетяна Крилова, про що повідомляли джерела «Трибуни Броварів».

Не депутатку Тетяну Крилову вказували як на нову очільницю броварської «Самопомочі», однак ця інформація наразі не знайшла підтвердження

Слід зазначити, що поповнення лав броварської «Самопомочі» підтверджують у кулуарах броварські політики. Однак серед членів самої партії від коментарів переважно утримуються. Відмовляється коментувати своє виключення з політсили і Юрій Скотніков. А з Андрієм Острогрудом протягом дня «Трибуні Броварів» так і не вдалося вийти на зв’язок.

В апараті Броварської міської ради зазначили, що останнім часом до них не зверталися від «Самопомочі» щодо змін у складі фракції. Як і раніше, до неї входять троє членів, зокрема, Тетяна Крилова і Володимир Чаюн. А Юрій Скотніков на цей час лишається керівником фракції.

Поділіться.

Залиште відповідь