Сапожко обере собі радника з питань АТО без конкурсу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутати міської ради майже одноголосно підтримали проект щодо радника з питань АТО, якого міський голова Ігор Сапожко обиратиме собі сам без будь-яких конкурсів.

Щоправда депутати поцікавились, чи були у мера консультації з громадськими організаціями щодо кандидатури на цю посаду. Міський голова зазначив, що він відкрито заявляв про можливість громадських організацій подавати свої кандидатури, і надійшла лише єдина пропозиція — від ГО «Авангард АТО Броварії» щодо її лідера Ігоря Муратова.

Поправку про визначення кандидатури на цю посаду без відкритого конкурсу вніс екс-секретар міського голови депутат Олексій Здоровець. І ті єдині, хто «утрималися» за цю поправку, стали представники Радикальної партії Олега Ляшка — депутати Вікторія Коваленко та Вадим Андрієвський. Причому склалося враження, що «радикали» голосували не стільки за проведення відкритого конкурсу як такого, скільки урозріз із позицією міського голови Ігоря Сапожка. І на цій сесії такі голосування — не поодинокий випадок. Подейкують, що місцевий осередок «радикалів» не зміг домовитися з мером з певних принципових питань, і тепер депутати банально йому «віддячують».

Рішення ж щодо призначення радника міського голови з питань АТО без конкурсу вийшло формальним: охочих на посаду окрім Муратова не було, а проти його кандидатури ніхто не заперечував.

Поділіться.

Залиште відповідь