Сапожко пропонує залишити Бровари центром нового укрупненого району

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварський міський голова Ігор Сапожко звернувся до очільника Верховної Ради з проханням, щоби адміністративний центр нового укрупненого району Броварщини і Бориспільщини перебував у Броварах, як це планували раніше, а не в Борисполі. Про це міський голова повідомив на своїй сторінці у Фейсбуку.

Зазначимо, днями Кабмін погодив утворення на Київщині 6 нових укрупнених районів. Один із них – Бориспільський – об’єднує нинішні Броварський і Бориспільський райони. Остаточне рішення має ухвалити парламент, куди направлять рішення уряду.

«Нагадаю, що згідно проекту адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Київської області, який пропонував Департамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації на території Київщини мали утворити 5 районів, серед яких Броварський», – розповів у дописі Ігор Сапожко.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2633861503552186&set=a.1449287512009597&type=1&theater

Водночас міський голова Броварів переконаний, що запропонований варіант утворення Бориспільського району з центром у Борисполі не буде відповідати сучасним вимогам для організації ефективної місцевої влади та управління.

«Бровари на сьогодні являються одним з найбільших за чисельністю міст в області. За даними сервісу інформаційних даних ми найдинамічніше місто за розвитком. Станом на 31.12.2019 р. обсяг прямих інвестицій склав 114 млн. дол. США. Серед міст Київської області це 1 місце», – написав Ігор Сапожко.

Міський голова звернув увагу, що на сьогоднішній день у Броварах створені всі передумови для функціонування як районного центру новоутвореного району. Саме тут розташовані державні установи, які обслуговують адміністративні одиниці регіону:

  • державна фіскальна служба;
  • міськрайонна лікарня, яка визначена опорною установою Лівобережного госпітального округу;
  • філія газової служби, яка обслуговує Броварський і Бориспільський райони

та інші.

«Крім того, Бровари знане місто на міжнародній арені, яке має 3 відзнаки ПАРЄ. Наразі ми претендуємо на отримання останньої найвищої нагороди – Приз Європи», – повідомив мер.

«Враховуючи темпи розвитку Броварів, динаміку зростання чисельності населення, приріст внутрішніх та іноземних інвестицій, розбудову інфраструктури запропонував замість Бориспільського утворити Броварський район з центром в місті Бровари, як це планувалось і було погоджено КОДА», – резюмував Ігор Сапожко.

Читайте також:

  1. Адмінреформа: Кабмін погодив новий район для Броварщини із центром у Борисполі
  2. Із 25 районів Київщини залишиться 6. Куди ввійде Броварщина?
  3. Президент доручив завершити децентралізацію: усі громади мають об’єднатися до кінця 2020-го
  4. Бровари — це Європа. Представництво ЄС в Україні — про програми співпраці та брейн-ринг для учнівства
  5. 5 громад: як поділять Бровари і район на ОТГ. СХЕМА
Поділіться.

Залиште відповідь