Секретар міської ради: Сапожко та «Єдність» зняли кандидатуру Оксани Мельник

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На посаду секретаря міської ради ані міським головою Ігорем Сапожком, ані партією «Єдність» більше не висуватиметься депутат Оксана Мельник.

Про це спочатку кореспонденту видання «Трибуна-Бровари» стало відомо з неофіційних джерел, згодом інформацію підтвердив один із депутатів, а ще пізніше — про це офіційно заявив лідер фракції «Єдність» Володимир Оксютенко.

«Сьогодні депутати заявили про те, що не будуть підтримувати «Єдність» щодо її кандидатури на посаду секретаря. Я цього не розумію. Не голосуйте і не підтримуйте мене — може я для когось поганий, може комусь щось погане зробив. Але чому не підтримувати «Єдність»? Тому що це бюджетники? А чим працівники бюджетної сфери гірші за інших? Хто навчає людей у школах? Бюджетники. Хто вчитиме наших дітей? Теж вони. Вони не мають своєї думки, а думку когось? Неправда. Надалі ми кандидатуру Оксани Мельник не висуватимемо», — сказав Оксютенко.

Відзначимо, що вже завтра об 11.00 відбудеться друга робоча зустріч депутатів та міського голови.

Як розповів виданню «Трибуна-Бровари» лідер фракції «Єдність» Володимир Оксютенко, на завтрашній робочій зустрічі може бути сформований склад постійних комісій, які навіть до офіційного затвердження на сесії міськради, можуть розпочати свою діяльність, а саме — починати готувати проекти рішень.

Також, як розповіла лідер «Демократичного Альянсу» Аліна Дяченко, під час сьогоднішньої робочої зустрічі було допрацьовано порядок пошуку нових заступників міського голови.

«Депутати подали свої пропозиції і вже з понеділка (23 листопада — прим. Т. Б.) їх мають оприлюднити. Потім буде надано тиждень для того, щоб кандидати на посади заступників міського голови подали свої резюме. Питання затвердження нового складу виконкому залишається актуальним», — сказала Дяченко.

Поділіться.

Коментарі закриті.