Селищрада Димерки на карантині, керівник комунпідприємства – у важкому стані

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Очільник одного із комунальних підприємства Великої Димерки захворів на COVID-19. У важкому стані він перебуває в Олександрівській лікарні в Києві. У його доньки – працівниці місцевої селищної ради – підозра на коронавірус. Тим часом уся рада пішла на обсервацію. Попередньо – до понеділка, 27 квітня. Про це повідомляють різні джерела.

Як стало відомо «Трибуні» з власних перевірених джерел, у працівниці Великодимерської селищної ради експрестест на COVID-19 показав позитивний результат. Результатів ПЛРтесту, завдяки якому мають установити точний діагноз, немає. Жінка, а також її діти, мають температуру і сидять удома.

Читайте також: У Броварах, Великій Димерці та Требухові – нові випадки COVID-19 за добу

Чиновники, а також місцеві активісти, вказують, що працівниця селищної ради – донька керівника комунального підприємства у Великій Димерці. У нього вже підтвердили зараження коронавірусом, чоловік у важкому стані перебуває в столичній Олександрівській лікарні.

коронавірус, скрін

Допис активіста Олександра Короленка про коронавірус у Великій Димерці

Активісти зазначають, що в селищраді наразі розглядають питання про її закриття на карантин із відправленням усіх працівників на обсервацію. Інші джерела уточнюють, що таке рішення вже ухвалене: працівники сидітимуть вдома принаймні до 27 квітня.

У громаді розповідають, що хворий на COVID-19 керівник комунального підприємства щодня мав багато контактів. Тож люди підозрюють значне поширення недуги.

Зазначимо, на сьогодні, за інформацією міського голови Броварів Ігоря Сапожка, у Великій Димерці – 4 підтверджених випадків коронавірусу. Водночас у Київській обласній державній адміністрації станом на сьогоднішній ранок вказують лише одного зараженого в селищі.

Читайте також:

  1. Карантин продовжили до 11 травня, послаблень зараз не буде
  2. Кладовища Броварів і Київщини закриті до кінця карантину
  3. Як розпізнати: симптоми COVID-19 за кожним днем
Поділіться.

Залиште відповідь