Семенюк розкаже, звідки у місцевого басейну борги на мільйони

Pinterest LinkedIn Tumblr +

25 грудня о 13.00 у Броварській міській раді відбудеться заслуховування звіту директора КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» Олени Семенюк. Про це повідомили у соціальних мережах депутати з посиланням на інформацію апарату міськради.

Заслуховування звіту відбудеться як наслідок обговорення депутатами на профільних комісіях та на 3-й сесії міської ради фінансування програми «Позашкільна освіта».

Тоді, нагадаємо, депутатам на затвердження були подані цифри майже на мільйон гривень, які запросило Управління освіти і науки Броварської міської ради на чолі з Володимиром Онищенком на відшкодування витрат на комунальні послуги з проведення занять плавання у КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» (туди входить басейн, що знаходиться поблизу ЗОШ №9).

Уже під час сесії міський голова Ігор Сапожко заявив, що коли відомий спортсмен та рекордсмен з плавання Олег Лісогор приймав центр і басейн під керівництво, той був без боргів, а коли Олена Семенюк (колишній член Партії регіонів та секретар міського голови Ігоря Сапожка в міській раді VI скликання) його приймала назад, там боргів уже назбиралося майже на 2,5 млн.

семенюк

Думки стосовно ситуації тоді розділилися. Зокрема, депутати від «Батьківщини» зазначили: коли Олег Лісогор став директором КП, бухгалтери та адміністративний персонал залишилися ті ж, що були при Олені Семенюк. Зокрема, документи, засвідчують, що при Олегові Лісогору, і при Олені Семенюк заступник був один і той же — Сергій Жеребцов.

Недаремно у соціальних мережах піднімається інформаційна хвиля щодо присутності на засіданні і Олега Лісогора. Мовляв, це унеможливить подачу інформації щодо КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» однобоко і застереже від необґрунтованих звинувачень. Але чи буде відомий український спортсмен на засіданні — не відомо.

Також важливо, щоб до засідання, яке об’єднає членів трьох комісій — гуманітарну, з питань ЖКГ та бюджетну — депутатам дали на руки відповідну документацію, зокрема, річний кошторис КП ОРЦ, щоб можна було вести предметну розмову, не перетворивши її в стиль «сам дурень».

Поділіться.

Коментарі закриті.