Серйозна ДТП на Зеленому папузі: KIA зіштовхнулась з УАЗом КП «Броваритепловодоенергія»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні близько 16:00 на перехресті вулиць Михайла Грушевського та Ярослава Мудрого сталася ДТП. Червоний легковик КІА не розминувся із УАЗиком КП «Броваритепловодоенергія». У результаті – лобове зіткнення, двоє постраждалих і «тягнучка» з автівок, які намагаються об’їхати потрощений автотранспорт. Інформацію про обставини інциденту надають в поліції, свідками наслідків аварії стали журналісти «Трибуни Броварів».

Як розповідають представники Броварського відділу поліції, ДТП сталася орієнтовно о 16:00. Постраждалих двоє – водій УАЗа та водійка КІА, яка, попередньо, зламала руку. Присутні на місці інциденту поліціянти також зазначили, що в салоні УАЗа був іще пасажир, який не постраждав.

Про те, як саме рухались автівки, хто з учасників ДТП порушив правила дорожнього руху і хто, кінець кінцем, є винним у ДТП, правоохоронці не зазначають. У поліції вказують, що в залежності від результатів судмедекспертизи протягом доби вирішать, чи відкривати кримінальне провадження.

Серйозне ДТП на перехресті Грушевського та Ярослава Мудрого. Комунальне Підприємство "Броваритепловодоенергія"

Опубліковано Alexander Plakhov Середа, 20 листопада 2019 р.

Журналіст «Трибуни Броварів» був на місці подій орієнтовно о 17:30. На той час постраждалих уже забрала «швидка». А працівники КП «Броваритепловодоенергія» порались навколо потрощеного УАЗика. Рух на перехресті ускладнений, «тягнучки» вибудовуються з усіх боків.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна Бровари»

Поділіться.

Залиште відповідь