Сесія — «покарання відступників». Як це було.

Pinterest LinkedIn Tumblr +

12 позачергова сесія закрилася, не розпочавшись.

На порядок денний виносилося єдине питання — виділення коштів (9 млн. грн.) на проект «Капітальний ремонт з відновленням інженерно – транспортної інфраструктури та благоустрою парку «Перемога». Це дозволило б, на переконання ініціаторів проекту, потрапити до програми співфінансування з державним фондом регіонального розвитку (50%).

Враховуючи те, що у міського голови Ігоря Сапожка з’явилася депутатська більшість, так звана «коаліція мосту», можна було передбачити, що це питання буде підтримане, нехай навіть попри те, що за проект ремонту парку не був опублікований, депутати з ним не ознайомилися і голосували 26 лютого на 9 позачерговій сесії за наміри потрапити у програму співфінансування «наосліп».

Всі карти сплутала силам, наближеним до міського голови, «Свобода», яка нарешті «дозріла» до того, щоб виключити зі своїх лав депутата Олексія Здоровця і бійка, яка виникла далі між бійцями АТО зі «Свободи» і людьми, які лояльні до міського голови Ігоря Сапожка.

Голова міськради закрив сесію достроково, отож, проект рішення щодо виділення 9-и мільйонів гривень з міського бюджету «зависло у повітрі».

Як це було:

Перед сесією раптом почали працівники поліції обшукувати людей, що йшли на сесію металошукачами та перевіряти документи.

Голова фракції «Свобода» Олег Шевчук робить заяву про виключення з лав партії депутата Олексія Здоровця.

Починається бійка.

Під час бійки зачепили жінок з адміністрації Броварської міської ради.

 

Поступово центр бійки змістився у коридор

Поділіться.

Коментарі закриті.