Школу № 5 терміново закрили. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні о 12:20 навчальний процес у школі № 5 екстрено призупинили через різкий запах хімії, схожий на бітум. Причиною стали ремонтні роботи в актовій залі. Але вже завтра зранку навчання мають поновити. Про це розповів директор школи Сергій Редько та батьки учнів.

Як розповів «Трибуні» активіст і батько дітей, які навчаються в школі № 5, Олександр Короленко, про випадок стало відомо від учителів та інших батьків. З його слів, під час робіт в актовій залі будівельники використали матеріали, які засмерділи всю школу. В дітей почався кашель.

Олександр Короленко зазначив, що запах стійкий, дихати неможливо. Він лишається на одязі. Чоловік розповів, що викликав поліцію. Спроби викликати представників відділу лабораторних досліджень і Держпродспоживслужби для проведення аналізів були невдалими.

5 школа, ремонт, поліція

Цю інформацію частково підтвердив директор школи Сергій Редько. З його слів, зараз на місці події працює поліція. Навчальний процес зупинили о 12:20. Але вже до завтра запах має вивітритися, тож зранку навчальний процес відновлять.

Фото з ремонту в актовій залі школи № 5

Натисніть на зображення, щоби збільшити

Сергій Редько розповів, що ремонтні роботи в актовій залі саме розпочалися. Працівники вкладали єврорубероїди, які мають трохи специфічний запах. Водночас запах став поширюватися приміщеннями школи, через що і вирішили призупинити навчальний процес.

Фото – Олександр Короленко

Читайте також

  1. У 2-ій школі невідомий розпилив газ, дітей евакуювали. ФОТО
  2. У ЗОШ №1 учень розпилив у коридорі перцевий газовий балончик
  3. Тренувальна «пожежа» у міськраді та РДА: Ігор Сапожко евакуювався останнім
  4. Активіст Короленко, який контролював ремонтні роботи в школах Броварів, звільнився
  5. Депутати Броварської райради VIII скликання обрали голову та заступника районної ради. ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь