Трибуна – Бровари

Скоро число хворих на COVID-19 почне рости, – Степанов

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Уже цього тижня очікується сплеск кількості випадків коронавірусу в Україні. Про це під час учорашнього брифінгу розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Зі слів керівника МОЗ, після новорічних свят відбудеться стрибок захворюваності. Саме тому Кабмін вирішив обмежити контакти громадян за допомогою локдауну. За прогнозами міністерства, вже цього тижня почнеться зростання числа заражених людей.

Читайте також: Із 8 січня – локдаун: що можна продавати, а що – ні. ОНОВЛЕНИЙ перелік

«Якщо ми зараз не ввели би посилені протиепідемічні заходи, то згідно нашим прогнозам, вже за декілька тижнів нам би довелося вводити більш жорсткий карантин», – зазначив Степанов.

Період введення посилених карантинних обмежень із 8 по 24 січня збігається із завершенням інкубаційного періоду захворюваності на COVID-19 у людей, які потенційно інфікувалися під час новорічних свят, зауважує міністр.

«Ми прогнозуємо збільшення, а в деяких регіонах – різке збільшення кількості інфікованих, які будуть, у тому числі, джерелом інфекції для оточуючих і становитимуть епідемічну небезпеку» – розповів Степанов.

Як зазначив міністр, офіційна статистика, яка фіксує падіння захворюваності в Україні, не показує реальної картини. Мовляв, через свята хворі не йдуть здавати тести.

Фото – МОЗ

Читайте також

  1. Як стартував локдаун у Броварах
  2. Які повсякденні товари дозволяють продавати під час локдауну, а які залишаються під забороною
  3. Більшість вакцин проти COVID-19 скупили багаті країни – гендиректор ВООЗ
Поділіться.

Залиште відповідь