Слюсарям, інженерам і водіям – 30 тис. грн: актуальні січневі вакансії на Броварщині

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварський центр зайнятості оприлюднив перелік актуальних вакансій у Броварах і районі станом на грудень. Найбільш «зарплАтні» вакансії – слюсар-складальник, інженер-конструктор, водій автотранспортних засобів, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, машиніст екструдера, маляр, апаратник гранулювання та інженер-проєктувальник (25-30 тис. грн). Близько 22 тис. грн можуть отримати електрозварники на підприємстві з сортування сміття. А от найменшу оплату, як і раніше, пропонують працівникам шкіл і дитсадків, вантажникам і перукарям.

Загалом у Броварському міськрайонному центрі зайнятості станом на січень 2022 року наявні 332 вакансії з середньою заробітною платою 12 120 грн. У грудні 2021 року ця сума була меншою на тисячу гривень.

Працівників шукають у дошкільних, шкільних та професійних закладах освіти, медичних закладах, друкарнях, магазинах, кафе, ресторанах тощо. Та найбільше роботодавці погоджуються платити за робітничі спеціальності.

Так, близько 30 тис. грн на місяць пропонують усім, хто впорається з посадою слюсаря-складальника. Працівник займатиметься виготовленням дверей, вікон та інших конструкцій із алюмінію на підприємстві депутата Броварської міськради минулої каденції. Крім заробітної плати, цікавою ваканcія є з огляду на можливість отримати посаду без досвіду роботи і навчанням на виробництві.

Близько 20 тис. грн на місяць пропонують мешканцям Броварщини за роботу енергетиками, водіями, друкарями офсетного плоского друкування, керуючими супермаркету «Фора», кранівниками та менеджерами з персоналу. Такий же місячний оклад може отримати підсобний робітник на виробництві поліетилену. Перспективний працівник має бути дужим, адже доведеться підіймати вагу близько 25-30 кг.

Найменшу ж оплату – в 6,5 тис. грн – пропонують вихователям і помічникам вихователя в дитячих садочках, вчителям, двірникам, завгоспам, касирам, охоронникам, кухарям, перукарям, вантажникам, прибиральникам тощо.

Повний перелік наявних вакансій у Броварах і районі

КОЛАЖ – Андрій Захарченко
 
Читайте також:
  1. Водіям, інженерам і малярам – 25 тис. грн: актуальні грудневі вакансії на Броварщині

  2. У Броварському центрі зайнятості учасників АТО/ООС навчали інтеграції в нову професію

  3. У Броварському центрі зайнятості агітували йти в Нацгвардію України. ПЕРЕЛІК ВАКАНСІЙ

  4. У Броварському центрі зайнятості агітували йти в прикордонники

Поділіться.

Залиште відповідь