У Броварському центрі зайнятості агітували йти в прикордонники

Pinterest LinkedIn Tumblr +

8-го вересня на базі Броварського центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Державної прикордонної служби України. Про це «Трибуні-Броварів» повідомили в Броварському міськрайонному центрі зайнятості.

Мета заходу – інформування шукачів роботи Броварського регіону про вакансії Державної прикордонної служби.

Роботодавця презентував начальник відділу комплектування ОКПП «Київ» полковник Анатолій Заречний. Він розповів присутнім про порядок відбору кандидатів на військову службу та звернув увагу на специфіку роботи, особливості служби прикордонників, порядок укладання контрактів, перспективи кар’єрного росту, матеріальне та грошове забезпечення.

Полковник наголосив, що серед переваг, які отримують контрактники – це повноцінне безкоштовне харчування, гарантований соціальний пакет, забезпечення ліжко-місцем у гуртожитку або компенсація за винаймання житла, забезпечення речовим майном, безкоштовне медичне обслуговування. Також підкреслив, що сучасний прикордонник – це «візитівка» держави.

«Він першим зустрічає та останнім проводжає людей, що перетинають кордон. Від його моральних якостей, честі та гідності залежить враження про Державну прикордонну службу, про державу, яку він представляє», – наголосив Анатолій Заречний.

Безробітні отримали детальну інформацію про вимоги до кандидатів на військову службу за контрактом. По завершенню заходу всі присутні мали змогу отримати консультацію та вичерпні відповіді на всі поставленні запитання.

ФОТО – Броварський міськрайонний центр зайнятості

Читайте також:

  1. У школах Броварської громади з 90 вакансій не закрито четверту частину

  2. У Броварах зросла заборгованість із виплати заробітної плати. Хто не платить?

  3. Штам «Дельта»: з 25 червня діятимуть обмеження щодо в’їзду в Україну з 4 країн

  4. Українців-заробітчан Польща вакцинуватиме проти коронавірусу на кордоні

Поділіться.

Залиште відповідь