Снігопад: 12 лютого броварські школярі навчатимуться дистанційно

Pinterest LinkedIn Tumblr +

11-12 лютого через негоду та можливі транспортні затори в Києві закрили дитячі садочки та школи. У Броварах заклади дошкільної та середньої освіти закривати ще вчора не планували. Як повідомили в управлінні освіти, для цього немає об’єктивних причин, зокрема, морозів -20°С та нижче. Проте сьогодні міський голова розпорядився призупинити навчальний процес. Але лише в школах комунальної форми власності.

Як зазначено в розпорядженні міського голови, таке рішення ухвалено через ускладнення погодних умов, щоб недопустити виникнення надзвичайної ситуації в м. Бровари. Призупинити навчальний процес рекомендувала комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 11.02.2021 року № 3).

Тож, згідно з розпорядженням міського голови, освітній процес призупиняється з 12 лютого в закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності міста. Дитсадки працюватимуть.

Керівники шкіл мають забезпечити освоєння навчального матеріалу учнями за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання або використовуючи засоби дистанційного навчання. Усе залежить від специфіки і профілю школи.

За інформацією заступниці начальниці управління освіти Тамари Стельмах, чи продовжиться дистанційне навчання з понеділка – покажуть погодні умови. Призупинення навчального процесу поки що на 12 лютого.

Проте, як повідомляє Український гідрометцентр, снігопади в Україні, і, зокрема, на Київщині, триватимуть і 12 та 13 лютого. Але вже з понеділка, 15 лютого, опадів у вигляді снігу не буде, однак денна температра повітря почне опускатися до -19 -20 -22°С.

Згідно з новим Санітарним регламентом для закладів загальної середньої освіти від 25.09.2020 р. № 2205 (розділо V п.7), «при надзвичайних погодних умовах, а також надзвичайних ситуаціях засновник (засновники) закладу освіти можуть самостійно приймати рішення про тимчасове призупинення навчання учнів».

Головне фото – Антон Раков
Поділіться.

Залиште відповідь