Сьогодні на телеканалах України стартують онлайнзаняття для школярів. РОЗКЛАД

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Уже сьогодні, 6 квітня, на українських телеканалах розпочинається офіційний проєкт дистанційного навчання учнів 5 – 11 класів на карантині «Українська школа онлайн». Графік навчання оприлюднений на сайті Міністерства освіти і науки України.

Початок занять – о 10:00. Школярам покажуть уроки з 11-ти предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube’канал МОН. Заняття для усіх класів можна буде переглянути також на MEGOGO.

навчання

Графік навчань розподілений за класами, предметами і телеканалами

Як ідеться в повідомленні міністерства, транслюватимуть уроки з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

За кожним класом закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в інтернеті.

Зазначимо, серед переліку телеканалів присутні, зокрема, 112, NewsOne та Zik, які належать до медіахолдингу Тараса Козака, соратника кума президента Російської Федерації Володимира Путіна Віктора Медведчука.

Факт трансляції відеоуроків на цих телеканалах викликав обурення серед низки українських блогерів і користувачів інтернету. В одній зі шкіл Львова навіть рекомендували не дивитися уроки на цих телеканалах.

Читайте також:

  1. Блог: Карантин і дистанційне навчання очима школярів
  2. Карантин і режим надзвичайної ситуації продовжили до 24 квітня
  3. Більш як по двоє і без масок не ходити: уряд увів низку нових обмежень
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply