Сьогодні в Броварах закінчується опалювальний сезон

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Від завтра, 8 квітня, в Броварах припиняють опалювальний сезон. Водночас гаряча вода з кранів не зникне. Опалення у школах, садочках і дитячій лікарні припинять лише за заявками керівників відповідних закладів. Розпорядження про це щойно видав міський голова Ігор Сапожко.

Як ідеться в документі, керівники КП «Броваритепловодоенергія», а також низки ОСББ, отримали вказівку закінчити опалювальний сезон 2019 – 2020 років у Броварах із 8 квітня – без припинення надання послуги з централізованого постачання гарячої води.

Рішення про це, як ідеться в розпорядженні, міський голова ухвалив у зв’язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря: більше + 8 С протягом 3-х діб.

Згідно з документом, опалювальний сезон у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах, дитячій лікарні закінчать відповідно до письмових заявок керівників закладів.

Подачу газу для роботи котелень припинять від завтра, 9 квітня. Однак, згідно із заявками теплопостачальних організацій, буде забезпечене газопостачання необхідних параметрів для роботи котелень КП «Броваритепловодоенергія» в міжопалювальний період.

Так само, відповідно до розпорядження, Київобленерго має забезпечити електропостачання об’єктів КП «Броваритепловодоенергія» та ОСББ в міжопалювальний період.

Читайте також:

  1. Нові та старі способи сплатити за газ із дому
  2. Затверджено нові тарифи на вивезення відходів. Чи платитиме приватний сектор?
  3. Перелік будинків із новими управителями і тарифами
Поділіться.

Залиште відповідь