Соціальну допомогу внутрішньо переміщеним особам можна отримати на картки ПриватБанку

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Отримати соціальну допомогу внутрішньо переміщеним особам можна на картки ПриватБанку.
Про це повідомляють у пресслужбі банку.

«Клієнти ПриватБанку зможуть отримувати соціальну допомогу внутрішньо переміщеним особам на картки для виплат чи картку єПідтримка ПриватБанку», — сказано в повідомленні.

При оформленні заяви на отримання допомоги достатньо вказати номер рахунку — IBAN картки. Його можна знайти прямо у Приват24 (Гаманець — Картки — Вибір картки — Реквізити) та не  йти у відділення банку.

Для отримання виплати за березень, клієнтам необхідно подати заявку до 14 квітня 2022 року. Заяву про надання допомоги можна подати до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення (УПСЗН) або центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

До цього частина людей, які через бойові дії вимушено залишили свої домівки, зіткнулися з проблемою, позаяк не мали  профілю в Дії, тож не могли отримати виплати.

«Крім виплати на Єкартку поки що не відпрацювали механізму, куди можна отримати виплати», – відповідали працівники ЦНАПів внутрішньо переміщеним особам.

Нагадуємо, внутрішньо переміщені особи мають право отримати виплату від держави в розмірі 2 000 грн для дорослих та 3 000 грн на кожну дитину та особу з інвалідністю.

Право на виплату мають громадяни, які проживали (задекларовані/зареєстровані) в зоні бойових дій та які перебувають на обліку як платники ЄСВ на території, де проводяться бойові дії.

Для подачі заяви у offline форматі через ЦНАП чи УПСЗН, потрібні паспорт, ІПН, свідоцтво про народження дитини (якщо є діти) чи документ, що підтверджує інвалідність (якщо особа з інвалідністю), а також номер IBAN картки для виплат.

ФОТО – 1+1

Читайте також:

  1. Відповіді на найпоширеніші запитання, що стосуються соціальних виплат під час війни

  2. Українцям, які втратили роботу через війну, виплатять допомогу

  3. Пенсії, соціальні виплати і мінімальна зарплата: що зміниться в Україні з 1-го грудня

  4. Розцінки на здану військову техніку рф: 1 млн $ за літак, 100 тисяч $ – за танк. Рада ухвалила закон

Поділіться.

Залиште відповідь