Спецпризначенці Київщини обібрали броварця? ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Посеред вулиці поліція зупинила чоловіка, незаконно провела в нього обшук та «вилучила» грошові кошти. Саме так стверджує журналістка Любов Величко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Поліція зупинила чоловіка, незаконно обшукала та «вилучила» зарплатню, пише журналістка Любов Величко.

Величко поліція незаконно обшукалаЯк повідомила Любов «Трибуні-Броварів», подія трапилась у Броварах 20-го жовтня близько 22:00 на вул. Євгенія Зеленського біля її будинку. Ось що зафіксувала її камера відеоспостереження.

Зі слів журналістки, під «приціл» патрульних полісменів потрапив її сусід, який тільки-но отримав на роботі зарплатню – майже 12 тис.грн – та йшов додому. В цей час вулицею Зеленського патрулювала поліція, яка його і зупинила.

Зі слів Любові Величко, сусід їй розповів, що «поліція провела поверхневий огляд, казали, що є орієнтування на схожу людину. Потім почався тиск – почали лякати, мовляв, можуть бути проблеми. Саме під час огляду і побачили в кишені гроші. Точніше, це був не огляд, а обшук». Як каже журналістка, на відео чітко видно, що полісмен засовує свою руку в кишеню чоловіку.(Див. із 2:25 хв).

Молода жінка наголошує, що в таких випадках повинні бути двоє понятих, але поліція чомусь їх не залучила, хоча поряд і проходили люди та проїжджали автівки. Через деякий час правоохоронці побачили камеру відеоспостереження та покликали чоловіка в службовий автомобіль.(Див. із 8:43 хв).

«Далі почалося найцікавіше… Мій сусід сів на заднє сидіння, а один із полісменів вимкнув світло в салоні патрульного автомобіля. І знову з боку правоохоронців почалися погрози на кшталт – не віддаси гроші, то щось заборонене може ненароком з’явитися в кишені. А це вже – кримінал. Мій сусід злякався та віддав все, що у нього було», – розповідає Любов Величко.

Величко поліція незаконно обшукала

На відеозапису видно, що поки один молодик сидів у поліцейській автівці, двоє патрульник перевіряли кишені іншого молодого перехожого. І теж без понятих. (Див. із 10:26 хв)

Сьогодні керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив про «фейкову публікацію про поліцію» та «нісенітницю», яку вигадала журналістка. Та зазначив, що «всі звинувачення в бік поліції  надумані і нічим не підтверджені», адже «авторка трактує події  на свій розсуд».

«Так, дійсно, працювали бійці полку поліції особливого призначення (ГШР) щодо перевірки осіб, які можливо причетні до крадіжки, що сталася тоді неподалік цього місця (за офіційним орієнтуванням Чергової частини)!!! Зупинили перехожого, перевірили документи, запитали про заборонені або чужі речі, передивилися бази даних МВС і відпустили! 10 – 15 хвилин! Але це робота поліції, дії якої прописані ЗАКОНОМ! На жаль, бандити і крадії себе маркером не помічають», – зазначає керівник поліції Київщини.

На офіційній сторінці Броварського відділу поліції у Фейсбуці опубліковано спростування інформації про незаконні дії правоохоронців у Броварах, де зазначено, що  «…у подальшому цей чоловік у своєму відеозверненні пояснив, що щодних протиправних дій відносно нього поліцейські не вчиняли».

Правоохоронці оприлюднили відеозапис, де чоловік пояснює, що ніякі кошти поліціянти в нього не брали, а згідно закону здійснювали перевірку на орієнтування.
У коментарях під постом-спростуванням журналістка наголошує, що на відеозаписі полісменів не той чоловік, який під тиском віддав свої гроші правоохоронцям. Ймовірніше, це чоловік, якого також обшукували полісмени, поки її сусід був у машині поліціянтів.
Величко поліція незаконно обшукала
Також Любов Величко зазначила, що «пограбований» чоловік її добре знає, адже він її сусід. Своєю чергою чоловік на відеозаписі стверджує, що не знає Величко, і це правда, адже цей чоловік не сусід журналістки.
Нагадаємо, що цього літа Любов Величко до Броварського відділку поліції подавала дві заяви щодо погроз їй вбивством і перешкоджання журналістській діяльності після виходу розслідування про російські Телеграмканали: «Тєлєга» для Слуги. Як телеграм-канали, що, ймовірно, ведуться з Росії, впливають на роботу Ради».
Читайте також:
  1. Правоохоронці затримали «парочку», яка в супермаркетах обкрадала камери зберігання. ВІДЕО

  2. Обкрадав лікарів: у Броварах затримали «любителя обліпихи». ФОТО

  3. Броварські поліціянти випадково затримали втікача з колонії. ФОТО

  4. Убив свою дружину: на Броварщині затримали ревнивця з Чернігівщини. ФОТО

Поділіться.

Залиште відповідь