«Співпрацюватимемо з броварськими»: компанія «Талісман» оголосила бойкот продукції з Росії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Директор ТОВ «Талісман» Євгеній Гредунов на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив про припинення закупівлі продукції в Росії і Білорусі. Проте відмова від співпраці з ворогом лише розширила нові горизонти – підприємець уже провів перемовини щодо закупівлі металопрофілю в Броварському алюмінієвому заводі.

«Бойкот продукції з РФ та Білорусі», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці Євгеній Гредунов, директор броварської інжинірингової компанії «Талісман», що займається розробкою і реалізацією алюмінієвих профільних систем архітектурного призначення.

На будівельному ринку України компанія працює з 1992 року. Вона стала одним із небагатьох вітчизняних виробників, які вистояли під час розрухи 90-х років і успішно продовжує свій розвиток в умовах світової кризи.

Як розповів журналістам «Трибуни» Євгеній Гредунов, ще до 2013 року їх компанія спільно з російською розробила проєкт виробництва металопрофілю. Виробляли його на території Росії. Позаяк аналогів йому в Україні не було, у незначних обсягах і постачали в нашу країну. Проте в розрізі останніх подій в країні, коли Путін визнав окуповані території Донбасу «ЛНР» і «ДНР», дав наказ на введення російських військ і накопичує живу силу та озброєння на кордонах із Україною, компанія «Талісман» повідомила про припинення співпраці з Росією.

«В умовах загострення ситуації кожен із нас може вести свою війну проти ворога. Я веду свою війну наявними в мене засобами і ресурсами», – зазначив журналістам «Трибуни» Євгеній Гредунов.

За словами підприємця, зрозуміло, що таке рішення  фінансово вплине на підприємство, проте в компанії не склали руки і вже взяли курс на співпрацю з іншими поставниками. І це – Броварський алюмінієвий завод. «Я вже говорив із директором заводу Сергієм Шапраном і він готовий до співпраці», каже Гредунов.

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) – українське підприємство замкненого циклу з виробництва алюмінієвих виробів, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group. Компанію засновано в 1979 році. Вона співпрацює більше, ніж із 30 країнами світу.

BRAZ виготовляє велику кількість продукції з алюмінію: різноманітні електротехнічні профілі, профілі для декоративних робіт, світлопрозорих конструкцій, натяжної стелі; спеціалізовані профілі, а також алюмінієві труби, прути та інше.

Співпрацю з Білоруссю, де купували склопакети, «Талісман» припинив раніше.

«Шкода багаторічного партнерства з людьми бізнесу в цих країнах, які мусять потерпати від своїх царів. Це змінить нас, ми маємо шанс ще більше стати собою. Підтримати одне одного. Світ великий і багато колег вже опановує його ринки, маючи імідж працьовитих фахових людей та компаній з України», – написав Євгеній Гредунов.

На думку підприємця, ми маємо «перехворіти» Московією і кожен може проти неї вести свою війну.

Головне фото – Євгеній Гредунов

Читайте також

  1. У Броварській громаді розвиватимуть туризм: місто підписало меморандум про співпрацю
  2. «На Торгмаші парку не буде. Поки що», –  Євгеній Гредунов
  3. У музеї зброї на Торгмаші діятиме виставка предметів доби Сагайдачного
  4. Євген Гредунов: Міський голова міг би стати реформатором
  5. Як вступити в батальйон тероборони Броварського району
  6.  Що робити населенню у випадку активізації війни – рекомендації ДСНС
Поділіться.

Залиште відповідь