Спортивна інфраструктура Броварщини збільшилася на два об’єкти та одну футбольну Академію

Pinterest LinkedIn Tumblr +

День захисника Вітчизни, українського козацтва, Святої Покрови у районі пройшов під знаком спортивних подій.

У Погребах у програмі урочистостей 14 жовтня відбулися дві події, що привернули особливу увагу. Спочатку сільські голови Погребів та Зазим’я Віталій Крупенко та Людмила Спичак привітали та вручили цінні подарунки учасникам  АТО з цих двох сіл.

Привітати погребську громаду з великим святом прибув і народний депутат України Павло Різаненко, голова Броварської райдержадміністрації Микола Клименко. Згодом вони взяли участь у відкритті універсального та достатньо унікального для села спортивного майданчика.

«Зрозуміло, що ми сьогодні дуже раді відкриттю цього важливого і потрібного спортивного об’єкту, – розпочав своє звернення до погребської громади Віталій Крупенко. – Його спорудження стало можливим завдяки плідній співпраці сільської ради, райдержадміністрації і нашого народного депутата Павла Різаненка. Його наполегливість дозволила нам отримати 50% коштів на майданчик, а це 500 тисяч гривень, за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток. Інша половина необхідних коштів була виділена з нашого сільського бюджету…».

Спортивний майданчик, окрім сучасного покриття, унікальний ще й тим, що на ньому можна проводити змагання з волейболу, баскетболу, а також займатися великим тенісом.

Віталій Крупенко та Людмила Спичак

Також у Погребах відбулася презентація дитячої Футбольної Академії. Її представляв директор Академії, відомий футболіст, тренер В’ячеслав Руженцев.

«Ми йшли до цього більше 10 років, створюючи і команду «Десна», і одночасно мріючи про дитячу школу, – сказав В’ячеслав. – Повірте, далеко не кожен районний центр України має подібну структуру, а село Погреби з населенням трохи більше 3 тисяч надає дітям можливість займатися футболом з раннього віку у дуже хороших умовах, на професійній основі».

На сьогодні Академія вже працює. У чотирьох вікових групах регулярно тренуються 77 дітей. Причому найменшим юним футболістам – лише 4-5 років. Заняття  Академії платні, однак діти за рахунок сільського бюджету забезпечені амуніцією, м’ячами тощо. З кожним віком працює окремий тренер. В’ячеслав Руженцев повідомив, що кількість учнів Академії буде збільшуватися.

Цього дня всіх без винятку вихованців Академії викликали на сцену і вручали подарунок від титульного спонсора футбольного клубу «Десна» (Погреби). Це італійська компанія, керівник якої вирішив підтримати і становлення дитячої футбольної школи.

Відкриттям школи та спортивного майданчика ціліснішим став спортивний центр Погребів, де на невеликій відстані один від одного розташовані сільський стадіон з якісним полем та необхідною інфраструктурою, стадіон зі штучним покриттям, спортивний зал школи, дитячий спортивно-ігровий та «свіженький» баскетбольно-волейбольно-тенісний майданчики.

Схожа картина і в Калинівці, де 14 жовтня теж не обійшлося без відкриття ще одного спортивного об’єкту. Нещодавно там став до ладу капітально реконструйований спортивний зал у Будинку культури. У День захисника Вітчизни, свята Покрови, який співпав з 90-річчям утворення Калинівки, тут урочисто відкрили боксерський зал клубу «Калинівський молот».

Його унікальність у тому, що облаштований він у підвальному приміщенні школи, звідки ентузіасти, розпочавши справу практично рік назад, вивезли не один десяток вантажних автомобілів сміття.

«Підтримавши ідею облаштування залу для боксу, – говорить сільський голова Калинівки Вадим Булкот, – ми вже незабаром зрозуміли, що треба капітально міняти покриття підлоги, вирівнювати стіни, робити якісне освітлення тощо. Тобто вирішили так – або робити все якісно і по-сучасному, або ніяк. Як бачите з того, що вийшло, – обрали перший варіант. Депутати нас підтримали, із селищного бюджету на ремонтні роботи витратили трохи більше мільйона гривень. Я переконаний, що у Калинівці виросте ще не один чемпіон світу з боксу. У нас сильні традиції, а тепер маємо ще й сучасний зал».

…Загалом спортивна складова відзначення Дня захисників України у Броварському районі була цього року як ніколи потужною. У тій же Калинівці на честь 90-річчя селища відбувся волейбольний турнір за участю чотирьох команд – Гоголева, Калинівки, Літок та Броварів, перед цим – дитячий турнір з міні-футболу, де за перемогу боролися теж чотири колективи – дві команди з Калинівки, Рудня і Тарасівка.

Широкою була спортивна програма цього дня і у Великій Димерці, яка відзначала ще й день народження селища.

Анатолій Гаркуша

Поділіться.

Залиште відповідь