Трибуна – Бровари

Спортзалу в броварській школі №5 капітально відремонтували. Але будуть додаткові роботи

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У цьому році в СШ №5 відбувалося два капітальні ремонти: актової зали в старому корпусі та спортзали в новому. Якщо капремонт актової зали, нарешті, завершено, то в капремонті спортивної зали – трикрапка. Попри те, що зала візуально нібито готова приймати учнів, чиновники вказують на необхідність додаткових робіт. Що саме там збираються робити і в скільки це обійдеться броварській громаді?

У липні 2020 р. ТОВ «ДК» Мідас» виграло тендер на проведення капітального ремонту актової зали в школі №5, хоча і запропонувало з 5 учасників торгів найбільшу суму  – 2 млн  977 тис. 426 грн. Договір із ТОВ підписало броварське управління будівництва, житлово- комунального господарства, інфраструктури і транспорту  (УБЖКГІТ). Хоча всі роботи фірма мала завершити у серпні 2020 р., проте вони тривали до кінця вересня цього року. Причиною затримки робіт підрядник раніше називав брак потужностей для підключення вентиляції.

актова зала 5 школи

Актова зала в 5 школі після капремонту

Роботи з капітального ремонту актової зали ще тривали, проте наприкінці травня 2021 р. УБЖКГІТ підписало з ТОВ «ДК «Мідас» ще один договір – на капремонт спортивної зали.  Сума договору з ПДВ склала 3 млн 902 тис. 125 грн.

У червні поточного року розпочалися капітальні ремонти опалення, вентиляції, каналізації, електро- та водопостачання.

За словами начальниці управління ЖКГІТ Світлани Решетової, в спортивній залі також запланували частково замінити підлогу. Проте, коли її зняли, побачили, що прогнили лаги (опори (колодки)  для влаштування підлоги та міжповерхових перекриттів – авт.), тому і виникла необхідність зробили повну заміну підлоги.

спортзал 5 школи спортзал 5 школи

спортзал 5 школи спортзал 5 школи

За словами директорки школи Надії Дайнеко, усі роботи в спортивній залі завершено, залишилося ще раз полакувати підлогу і школярі зможуть там займатися під час уроків фізкультури.

спортзал 5 школи спортзал 5 школи

Однак чиновники вказують на необхідність коригування проєкту та нову процедуру закупівлі через Прозорро на додаткові роботи.

«Роботи в спортзалі до кінця не завершені. Є перелік додаткових робіт, які треба включити в проєкт і їх  виконати, – каже Світлана Решетова. –  Зокрема, не завершено роботи з облаштування освітлення, пандусу, туалетів». Облаштування пандусу розпочато, але не завершено.

На ці «додаткові роботи» чиновники прогнозують щонайменше 3 млн грн. Тендерна закупівля на виконання цих робіт має відбутися до нового року, а виділення коштів буде в 2022 році.

Тому під час сесії депутати зняли з капремонту спортивної зали на цей рік 2 млн 245 тис.грн і перекинули їх на роботи на іншому об’єкті – спорткомплексі «Світлотехнік», де також виконує роботи ТОВ «ДК «Мідас». У травні 2019 р. фірма виграла тендер на капітальний ремонт спорткомплексу, що обійшовся місту в 18 млн 399 тис. грн. Капремонт тривав майже пів року. Наразі відбувається облаштування прилеглої території.

ТОВ «ДК «Мідас» – активний учасник та переможець у найдорожчих тендерах, де задіяні кошти міського бюджету: капремонт 7 школи з першого по технічний поверхи, реконструкція частини будівлі з прибудови басейну до центру реабілітації дітей із інвалідністю, що на вул. Гагаріна, 8-А; капремонт санітарно-гігієнічних приміщень у гімназії ім. С. Олійника, павільйонів у ДНЗ «Перлинка», розширення приміщень та капремонт внутрішніх приміщень під «ТепЛицю» у МКЦ «Прометей».  Станом на липень поточного року, усього Броварська громада заплатила Мідасу за ці роботи майже 19 млн грн.

А реконструкція ДНЗ «Оленка» на вул. М. Лагунової, 18-А увійшла в історію міста як одна з найдовготриваліших та найдорожчих. Так, фірма реконструювала дитсадок майже два роки. Договір на  реконструкцію садочка спочатку було підписано на суму 25 695 251,59 грн, проте згодом вартість зросла до 41 млн грн.

У скільки насправді обійдеться завершення всіх робіт у школі №5 –буде відомо після тендерної закупівлі.

10 «шкільних» мільйонів перенаправлять на реконструкцію ДНЗ «Оленка»

Наразі в СШ №5 спортивна зала – не єдиний об’єкт, що потребує завершення. Із «хвостів», які тягнуться з минулого року – у рамках енергоефективності комплексу будівель – незавершене утеплення фасаду школи, яке здійснювалося переважно за обласні кошти:  із 13 млн 232,432 грн виділених на проєкт – 9 млн 264,1024 грн – кошти державного фонду регіонального розвитку, 3 млн 970,3296 грн – кошти місцевого бюджету. Наразі грошей бракує, тож цього року на завершення робіт із утеплення школи очікувати не варто.

Читайте також

  1. У броварській школі №5 два капітальні ремонти проводить фірма, директор якої під слідством

  2. Спорткомплекс «Світлотехнік» – об’єкт року та яблуко розбрату  
  3. Спортивні комплекси Броварів: «Світлотехнік» уже ремонтують, «Лідер» – обстежують

  4. У броварській СШ №5 батьки наполягають змінити підходи до харчування учнів
Поділіться.

Залиште відповідь