Справа на 15 мільйонів: прокурор Київської області виявив порушення, пов’язані з реконструкцією парку «Перемога»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

26 липня прокурор Київської області Дмитро Чібісов та голова Київської ОДА Олександр Горган здійснили виїзд до Березані та Броварів з метою перевірки фактів, викладених заявниками щодо можливих корупційних схем під час використання бюджетних коштів, виділених підрядникам на капітальні ремонти об’єктів. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

У ході візиту до Броварів прокурор області звернув увагу на порушення, пов’язані з реконструкцією парку «Перемога». На капітальний ремонт парку з бюджету було перераховано майже 15 млн грн. На папері реконструкція парка завершена ще 2016 року, однак асфальтування доріжок, їх освітлення, встановлення лавочок та інші роботи лишилися тільки у проекті.

За словами Олександра Горгана, державні кошти були виділені на встановлення понад 69 лавочок за документацією. «Але, як ми бачимо, в парку немає жодної лави», — зазначив голова ОДА.

Аналогічна ситуація з освітленням, плиткою, яка мала бути укладена. Показово, що вуличні ліхтарі, як і плитка, були складені біля дитячого майданчика просто на землі. Схоже, підрядника не турбує, що діти можуть впасти на залізні світильники, які лежать у траві, та травмуватися. Подібна ситуація із тротуарною плиткою, яка лежить на узбіччі по всій території парку та складена біля дитячого майданчика. Нікого не лякає, що ці кам’яні брили можуть впасти та покалічити дитину, зауважили чиновники.

«Як ми бачимо, нічого не зроблено! Хоча всі акти про виконані роботи були закриті ще в 2016 році», — зазначив Олександр Горган. У свою чергу, прокурор Київської області Дмитро Чібісов запевнив, що на місці вже почала працювати оперативна група, яка складе акти про порушення. «Всі, хто винен у невиконанні робіт, понесуть кримінальну відповідальність», — підкреслив він. Співробітники правоохоронних органів на місці зафіксували виявлені порушення. Внесено відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Виїзд очільників Київщини на місця має донести до всіх розпорядників та отримувачів бюджетних коштів, що будь-які змови, зв’язки буде викрито і знищено всю корупційну вертикаль в рамках законодавства України. Тому час та кошти, які вони витрачають на свої «схеми», краще скерувати у законне русло, а саме на виконання якісних робіт для потреб суспільства, зазначається у повідомленні обласної прокуратури.

У матеріалі використано фото та інформацію з сайту ASN.

Поділіться.

Залиште відповідь