Стадіон у парку «Перемога» мають добудувати до Дня міста. Та чи встигнуть? ФОТОРЕПОРТАЖ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Новий стадіон біля «старого» та другий підрядник, який обіцяє за 5 млн грн завершити роботи вже до Дня міста – фактично за тиждень. Та чи встигнуть?

Як повідомили підрядники журналістам «Трибуни», до Дня міста, 21 вересня, роботи з облаштування стадіону планують завершити. Однак на заваді можуть стати дощі, які синоптики прогнозують уже найближчими днями. Також не виключають, що до Дня міста не встигнуть завершити внутрішні роботи. Наразі будівельні роботи тривають.

Нагадаємо, у вересні 2017 р. задля будівництва нового стадіону в парку «Перемога» зрізали 25 дерев. На будівництво стадіону передбачалося 7 млн грн. Однак за експертними оцінками загальна вартість здорожчала у 2, 5 рази. Та депутати не підтимали будівництво стадіону за 19 млн грн. Але попри таке рішення депутатів, відділ капітального будівництва продовжив тендерні процедури на визначення підрядника і уклав із переможцем  – ТОВ «Укртеплобудіндустрія» – угоду на суму в 16880438 грн, що значно перевищило кошторис. Роботи було профінансовано на 9 млн грн. Згідно із актом приймання виконаних будівельних робіт, футбольне поле мало бути готове ще в листопаді 2017р., але так і залишилося недобудованим до цього часу. Місто розірвало угоду з підрядником та провело новий конкурс. На добудову стадіону з бюджету міста у липні 2019 р. виділено 5 млн грн. Однак ніхто не поніс відповідальності за те, що акти виконаних робіт підписувалися, а роботи фактично не виконувалися, а виконані роботи – не якісні.

На липневій сесії міської ради  депутати створили комісію, яка має  контролювати хід виконання робіт новим підрядником. У комісію ввійшли депутати БМР Володимир Білоконь, Василь Кочубей, Сергій Батюк, Юрій Скотніков, Вадим Андрієвський та двоє представників із місцевої федерації футболу.

Також читайте:

  1. Два десятки дерев у парку «Перемога» зрізали задля побудови стадіону за 17, 5 мільйонів 
  2. Готове футбольне поле в парку «Перемога» потребує ще 6 млн грн 
  3. 5 млн грн на добудову міського стадіону в парку «Перемога» – підсумки позачергової сесії БМР 
  4. Задля добудови стадіону в парку «Перемога» зріжуть ще 19 дерев. 

Фото – Микола Кожемяко

Поділіться.

Залиште відповідь