Станцію метро «Лісова» відреконструюють і об’єднають із новим ТРЦ – КМДА

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

До кінця 2023 року в столиці планують відреконструювати станцію метро «Лісова». До неї приєднають іще один перехід через Броварський проспект – по центру станції. Увесь комплекс примикатиме до нового торговельно-розважального центру, який будують на «Лісовій». Про це йдеться в нещодавньому розпорядженні Київської міської державної адміністрації.

Як зазначено в документі, реконструкція мають здійснити в 2020 – 2023 роках. До станції надбудують надземний пішохідний перехід, що примикатиме до ТРЦ.

Замовником реконструкції є КП «Київський метрополітен». Фінансування робіт забезпечать за рахунок залучених коштів. Після завершення реконструкції майно безоплатно передадуть до комунальної власності Києва.

Лісова

Станція метро «Лісова»: десь тут мають вбудувати ще один вихід

Нагадаємо, рік тому біля станції метро почали будувати новий торговельно-розважальний центр «Лісовий». Забудовники, зокрема, запланували перемістити кінцеву броварських маршруток на 300 м ближче до Биківні, де на місці лісу мають збудувати автостанцію. Вона теж буде інтегрована в ТРЦ.

Після початку робіт на «Лісовій» кардинально змінили схему руху пасажирського транспорту. На місці висаджування пасажирів маршруток Бровари – Київ з’явились кінцеві і столичних маршруток.

Як видно із нещодавнього розпорядження КМДА, схема руху пасажирського транспорту після початку реконструкції станції метро «Лісова» може знову змінитися. Принаймні влада доручила розробити і погодити нові схеми з патрульною поліцією Києва.

Читайте також

  1. Маршрутки «Київ – Бровари» зупинятимуться на новому автовокзалі за 300 м до метро. ПРОЄКТ ТРЦ
  2. Зміна руху транспорту на «Лісовій» спричинила затори і тисняву. Так буде завжди? ФОТО
  3. Запрацювала маршрутка № 707: Торгмаш – Об’їзна дорога – «Лісова»
Поділитись

Leave A Reply