Старт опалювального сезону триває. Як не сплачувати за холодні батареї?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Цього понеділка, 22 жовтня, на оперативній нараді чиновники повідомили про початок  опалювального сезону та обіцяли, що у випадку відсутності проблем тепло в кожній оселі має з’явитися до вечора. Та, як з’ясувалося, під час запуску тепла виникло чимало проблем, тож у частини містян теплі батареї та гаряча вода не з’явилися ні того дня, ні наступного, ані через день. Про які проблеми розповідають у КП «Броваритепловодоенергія» та як мешканцям холодних батарей розраховуватися за тепло, якого немає?

Нагадаємо, увімкнути опалення в Броварах планували ще 16 жовтня. Однак, посилаючись на теплу погоду, старт опалювального сезону відклали. Та, як з’ясувалося, тепло та гаряча вода так і не з’явилися в частини помешкань містян і в день анонсованого початку опалювального сезону – 22 жовтня.

Як повідомив журналістам «Трибуни-Бровари» директор КП «Броваритепловодоенергія» Василь Андреєв, у місті 26 котелень, 330 житлових будинків, понад 40 км теплотраси, тож здійснити одночасний запуск тепла – неможливо. До того ж, під час запуску теплої води у батареї 22-23 жовтня сталося 7 поривів. Окрім того, щоб тепло потрапило в кожну оселю, в будинках комунальникам доводиться робити  знеповітрювання труб опалення. Наразі, за інформацією Василя Андрєєва, комунальники балансують систему опалення на вул. Воїнів-афганців.

Загалом у «Броваритепловодоенергія» за останні два дні надійшла значна кількість звернень з приводу аварій та знеповітрювання труб, тож, за словами директора КП, із звичних 2 бригад по місту працюють 5. Підключити основну кількість містян до тепла та гарячого водопостачання комунальники планують до кінця цього тижня – 28 жовтня, а остаточно зробити місто теплим удасться не раніше 1 листопада.

Тим мешканцям, у чиїх оселях ще немає тепла, Василь Андрєєв радить звернутися в КП за перерахунком оплати за теплопостачання. Для цього варто написати в «Броваритепловодоенергія» заяву. Перерахунок зроблять після того, як в оселях стане тепло.

Фото – з мережі Інтернет

Поділіться.

Залиште відповідь