Стрілянина в Броварах: поліція встановила 67 учасників

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Національна поліція України загалом установила 67 осіб, які брали участь у «розборках» на Торгмаші 29 травня. 44 із них отримали повідомлення про підозру, у тому числі 5 – заочно. Про це під час сьогоднішнього засідання Верховної Ради України розповів Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України.

Як зазначив міністр, 39-м затриманим суд обрав запобіжні заходи:

  • 29 – тримання під вартою протягом 60 діб без права внесення застави;
  • 2 – тримання під вартою 60 діб із правом унесення застави;
  • 5 – цілодобовий домашній арешт 60 діб;
  • 3 – домашній арешт у нічний час.

Арсен Аваков заначив, що учасники отримували по 800 грн за день, а тепер вони отримають ув’язнення за участь в організованому злочинному угрупуванні

Найцікавіше з виступу Арсена Авакова 5 червня 2020 року

Міністр вважає, що поліціянти відреагували адекватно і правильно на події 29 травня в Броварах. Однак, є певні претензії щодо деяких працівників і керівників підрозділів щодо можливого запобігання цій ситуації. Тому стосовно деяких із них ужили дисциплінарних заходів – аж до відсторонення із займаних посад.

Арсен Аваков розповів, що разом із членами Кабміну, прем’єрміністром ініціювали посилення контролю за дотриманням правил пасажирських перевезень і правил ліцензування. «Необхідно зробити їх прозорими, а контроль – жорстким. Це принципово – щоб не було чорних грошей, якими могли би фінансувати кримінал.» – зазначив міністр.

Окрім того

Зазначимо, через події в Броварах, де брали участь «тітушки» з Вінницької області, звільнили Начальника поліції Вінничини Юрія Педоса. Однак, після цього він отримав посаду радника голови Національної поліції України.

Під час сьогоднішнього засідання під стінами Верховної Ради України відбувся протест за звільнення з посади міністра Арсена Авакова.

Днями в Києві, Ірпені та Броварах поліція затримала 13 осіб. За інформацією правоохоронців, вони є учасниками стрілянини на боці броварських перевізників. Як повідомили в прокуратурі Київщини, їх найняли за гроші через кримінального авторитета Віху задля усунення конкуренції серед маршрутників.

Фото – Національна поліція України

Читайте також:

  1. Рушниці, ножі, амуніція: поліція показала результати обшуків у «броварських стрільців». ФОТО, ВІДЕО
  2. Суд посадив на 60 днів іще 11 підозрюваних у стрілянині на Торгмаші
  3. Стрілянина в Броварах: нові 13 затриманих разом із кримінальним авторитетом. ФОТО, ВІДЕО
  4. Яка справжня причина стрілянини на Торгмаші? ДОСЛІДЖЕННЯ
  5. П’яний за кермом зі зброєю і наркотиками перевищив швидкість руху
Поділіться.

Залиште відповідь