«Свобода» наполягає, щоб Кочубей і Здоровець склали мандати

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварський осередок ВО «Свобода» закликав депутатів Броварської міської ради Василя Кочубея та Олексія Здоровця добровільно та негайно скласти мандати депутатів міської ради. Така заява була оприлюднена у соціальних групах, які пов’язані з організаціями «Свобода», «Сокіл» та депутатами Броварської міськради від «Свободи». Як зазначається у заяві, скласти мандати депутати мають на вимогу своїх виборців, рішення партії та згідно зі статутом ВО «Свобода» — партії, завдяки якій вони отримали мандати довіри броварчан.

«Ми заявляємо, що вищезазначені депутати, приєднавшись до корупційної частини міської ради, після голосувань за низку антинародних рішень, які сприяли реваншу регіоналів у Броварах, зрадили ідеалам Революції Гідності , довіру своїх виборців, інтереси громади Броварів та національні інтереси України. Такими діями Василь Кочубей та Олексій Здоровець зрадили своїх – вже колишніх – побратимів у ВО «Свобода» та порушили засадничі принципи нашої політичної сили. Такі люди не мають ні морального, ні жодного іншого права бути представниками громади у міській раді», — говориться у заяві.

Нагадаємо, що після останньої сесії секретар міської ради Олексій Здоровець зник і не виходить на зв’язок, а депутата Василя Кочубея днями активісти кидали до сміттєвого баку.

 

Поділіться.

Коментарі закриті.