Перегляд: проект програми енергозбереження

Для підвищення енергетичної ефективності об’єктів комунальної власності на черговому засіданні 16 листопада виконавчий комітет розпочав роботу над першими трьома пілотними…

Ірина ЮЩЕНКО, броварчанка, журналіст сайту “Трибуна-Бровари” Нарешті і в Броварах з’явився проект Програми енергозбереження. Над його розробкою робоча група працювала…