Траса Київ – Чернігів: активно ремонтують 55-ий км. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У межах програми «Велике будівництво» підрядники наразі активно працюють на 55-му кілометрі траси М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі. Це лише одна з ділянок, яку буде оновлено. Про це днями повідомили в Київській обласній державній адміністрації.

Нагадаємо, реконструкція автодороги триває вже кілька років. Зокрема – на Броварській об’їзній дорозі. Роботи також відбуваються на трасі в межах Броварського району.

Відповідно до оприлюдненої раніше інформації, ділянка траси в межах км 18+730 – км 37+000 належить до Об’їзної дороги Броварів, км 37+000 – крайній пункт обходу міста. За нашими підрахунками км 55+000, який зараз активно ремонтують, – між Заліссям та Семиполками.

Натисніть на зображення, щоби збільшити

Як зазначають у Київській обласній державній адміністрації, автомобільна дорога державного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі після Другої світової війни була зруйнована та відновлювалась лише частково. З 1977  по 1998 роки автошлях реконструювали та розширили до 1 категорії. З того часу жодних капітальних чи середніх ремонтів не проводилось.

Читайте також

  1. Що і як ремонтують зараз на броварській Об’їзній дорозі. ФОТО
  2. Броварська Об’їзна: Укравтодор дав старт дорожнім роботам
  3. Розпочався ремонт автомобільного мосту на Об’їзній дорозі
Поділіться.

Залиште відповідь