Тренувальна «пожежа» у міськраді та РДА: Ігор Сапожко евакуювався останнім

Pinterest LinkedIn Tumblr +

20 квітня працівниками Броварського районного управління було проведено спеціальне об’єктове навчання з особовим складом Броварської міськради, МВК та Броварської РДА, для чого навіть провели «тренувальну евакуацію», повідомляє прес-служба ДСНС Київської області.

Під час навчань було відпрацьовано евакуацію особового складу з будівлі, також були задіяні підрозділи 21-ДПРЧ (м. Бровари), які ліквідували умовну пожежу на четвертому поверсі.

Також працівникам БМР, МВК та РДА розповіли основні правила пожежної та техногенної безпеки, правила користування первинними засобами пожежогасіння, та їхні дії в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Зі слів свідків навчальної евакуації, останнім «палаючу будівлю» Ради (за сценарієм тренувань) залишив мер Броварів Ігор Сапожко.

«Навчання пройшли на задовільному рівні з гарною організацією працівників об’єкту», – резюмували рятувальники.

Днем раніше, 19 квітня, рятувальниками Броварського районного відділу було проведено спеціально об’єктове тренування з працівниками АЗС «ОККО-НАФТОПРОДУКТ». Під час тренування було відпрацьовано гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння.

Поділіться.

Залиште відповідь