Треті на Київщині: в Броварах навчається 15,6 тис. школярів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Бровари посіли третє місце на Київщині серед адміністративних одиниць обласного підпорядкування за числом учнів шкіл. Загалом у місті навчається 15,6 тис. школярів. Випередили нас лише Києво-Святошинський район і Біла Церква. Про це повідомляє Київоблдержадміністрація.

Як ідеться в статистиці від КОДА, найбільше учнів навчається в закладах освіти Києво-Святошинського району (30,6 тис.), міст Біла Церква (20,6 тис.) та Бровари (15,6 тис.).

Загалом же на Київщині кількість учнів зросла на 3,5 тис. Навчальний рік стартував у 702 закладах середньої освіти Київської області. Всього в них навчатиметься 227,9 тис. учнів.

«Навчальний рік стартував в складних епідемічних умовах. Та все ж діти мають йти на навчання. До перших класів області зараховано 25,7 тис. учнів, з них у сільській місцевості навчатимуться 8,7 тис. першокласників. До 10-го класу зараховано майже 11 тис. учнів, із них у сільській місцевості навчатимуться 3,2 тис. дітей», – розповів голова КОДА Василь Володін.

На Київщині кількість учнів зросла на 3,5 тисячі Навчальний рік стартував у 702 закладах середньої освіти Київської…

Опубліковано Київська обласна державна адміністрація Середа, 2 вересня 2020 р.

За інформацією очільника Київщини, станом на 1 вересня навчальні заклади області забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції: «Всі райони, міста і ОТГ закуповують їх у повному обсязі від потреби, розрахованої на кількість педагогічних працівників та учнів закладів освіти, та, відповідно до рекомендацій головного санітарного лікаря України».

«Звертаю увагу керівників місцевих органів управління освіти, закладів освіти та батьків: збирати кошти з батьків для закупівлі засобів захисту та дезінфекції для закладів освіти неприпустимо», – підкреслив Василь Володін.

Читайте також

  1. Перше вересня в ЗОШ №10: вісім перших класів та брак учителів. ВІДЕО
  2. Із 1 вересня школи запрацюють у звичному режимі, за винятком «червоної зони» – Ляшко
  3. Християнська етика в школах і виховання дітей: Духовна рада Броварів відновила роботу
Поділіться.

Залиште відповідь