Третього березня – 24-та чергова сесія Броварської міської ради

Pinterest LinkedIn Tumblr +

3-го березня о 10 год у малій залі міськвиконкому відбудеться чергова 24-та сесія Броварської міської ради. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднено на сторінці Броварської міської ради у Фейсбуці.

На розгляд депутатів винесено 38 проєктів рішення та розділ «Різне» з 3-ох питань:

 1. Про приватизацію житлових приміщень гуртожитків.
 2. Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна Броварської міської територіальної громади.
 3. Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна Броварської міської територіальної громади.
 4. Про затвердження Примірного договору оренди комунального майна Броварської міської територіальної громади.
 5. Про безоплатне прийняття в комунальну власність Броварської міської територіальної громади технічного переоснащення очисних споруд господарсько-побутової каналізації с. Княжичі Броварського району Київської області.
 6. Про безоплатне прийняття в комунальну власність Броварської міської територіальної громади зовнішніх інженерних мереж об’єкта «Будівництво 301-квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями соціально-культурної сфери на вул. Петлюри Симона, 21-Б в м. Бровари Київської області».
 7. Про безоплатне прийняття в комунальну власність Броварської міської територіальної громади зовнішніх інженерних мереж об’єкта «Будівництво житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями на території 5 мікрорайону IV житлового району на  вул. Київській в м. Бровари Київської області».
 8. Про надання дозволу на списання комунального майна Броварської міської територіальної громади.
 9. Про внесення змін у Додаток 1 до Програми будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально-культурного призначення Броварської міської територіальної громади на 2019-2023 роки.
 10. Про внесення змін до Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Броварської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
 11. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Броварської міської територіальної громади на 2021-2026 роки.
 12. Про внесення змін до плану витрат грошових надходжень до фонду «Охорона та раціональне використання природних ресурсів» на 2022 рік.
 13. Про внесення змін до Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території Броварської міської територіальної громади на 2020-2024 роки.
 14. Про внесення змін до Програми розвитку та збереження зелених зон Броварської міської територіальної громади на 2019-2023 роки.
 15. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Броварської міської ради Броварського району Київської області «Бровари-Благоустрій» та затвердження його в новій редакції.
 16. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки по вул. Броварській в с. Требухів Броварського району Київської області.
 17. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельних ділянок із кадастровими номерами 3221289000:04:004:0028, 3221289000:04:004:0029 в с. Требухів Броварського району Київської області.
 18. Про припинення права користування земельною ділянкою, затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок у користування, надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, надання згоди на поділ земельної ділянки, відмову у внесенні змін до рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області, припинення дії договору оренди землі щодо земельних ділянок, розташованих у м.Бровари, с.Требухів, с. Княжичі Броварського району Київської області.
 19. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.
 20. Про продовження дії договорів про встановлення особистих строкових сервітутів.
 21. Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність, зміну цільового призначення земельних ділянок, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою громадянам в м. Бровари Броварського району Київської області.
 22. Про затвердження документації із землеустрою та передачу громадянам у власність земельних ділянок у м. Бровари Броварського району Київської області.
 23. Про відмову в наданні дозволів громадянам на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м. Бровари Броварського району Київської області.
 24. Про розгляд заяв громадянина Лящука Петра Павловича.
 25. Про затвердження документації із землеустрою, зміну цільового призначення земельних ділянок, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, відмову в затвердженні документації із землеустрою, відмову в наданні дозволів на розроблення документації із землеустрою громадянам у с. Княжичі Броварського району Київської області.
 26. Про затвердження документації із землеустрою та передачу у власність громадянам земельних ділянок у с. Княжичі Броварського району Київської області.
 27. Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок у власність, зміну цільового призначення земельних ділянок, відмову в затвердженні документації із землеустрою, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, відмову в наданні дозволів на розроблення документації із землеустрою громадянам у с.Требухів Броварського району Київської області, внесення змін до рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області.
 28. Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам у с. Требухів Броварського району Київської області.
 29. Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів у м. Бровари Броварського району Київської області.
 30. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів у м. Бровари Броварського району Київської області.
 31. Про продаж земельних ділянок.
 32. Про затвердження договорів, укладених міським головою від імені Броварської міської ради Броварського району Київської області з питань щодо продажу земельних ділянок та надання земельних ділянок вукористування.
 33. Про викуп земельних ділянок для суспільних потреб.
 34. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів Броварської міської ради Броварського району Київської області на 2018-2022 роки.
 35. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ надання адміністративних послуг Центру обслуговування «Прозорий офіс» виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області в новій редакції.
 36. Про добровільне дострокове складення депутатських повноважень депутата Броварської міської ради Броварського району Київської області VIIІ скликання Черепейніка Л.В.
 37. Про внесення змін у Додаток до рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області від 09.02.2021 № 04-01-08 (зі змінами).
 38. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області від 23.12.2021 року № 628-19-08 «Про бюджет Броварської міської територіальної громади на 2022 рік» та додатків 1, 2, 3, 5, 6, 7.
Різне:
 1. Інформація про хід виконання комплексної Програми підтримки сім’ї та захисту прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» за 2021 рік.
 2. Звіт про виконання Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції/ операції Об’єднаних сил, їх сім’ям, постраждалим учасникам Революції Гідності, бійцям добровольцям АТО та борцям за незалежність України у ХХ столітті за 2021 рік.
 3. Інформація про хід виконання Програми «Фінансова підтримка для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Броварської міської територіальної громади та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області на 2021 рік».

Читайте також:

 1. Ліки для хворих на COVID-19: депутати підтримали броварську лікарню

 2. У Броварах ремонт у гуртожитку на Гагаріна, 12-А розпочнуть із туалетів. Депутати виділили перші кошти

 3. У трьох ОСББ капітально відремонтують ліфти – депутати Броварської громади додали коштів

 4. Депутатка Веремчук судиться проти будівництва магазину в Броварах. Суть питання

Поділіться.

Залиште відповідь