Цьогоріч планують призвати 32 тисячі строковиків

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У 2021 році на строкову військову службу планують призвати 32 тисячі осіб — повідомляє  «АрміїINFORM». 

«У 2021 році заплановано призвати за два призови — весняний та осінній —  близько 32 тисяч осіб. Але ця цифра не остаточна, вона може бути скоригована: у більший бік, навряд чи, можливо, у менший», — зазначив начальник відділу комплектування рядовим, сержантським складом та призову управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Микола Качаненко.

Якщо порівнювати з весняним призовом, то кількість призовників під час осіннього призову в 2020-му році була меншою майже на 3 тисячі осіб, зазначає Качаненко.

Нагадаємо, що призов у 2020 році відбувся без зривів. Збройні Сили України організували відправлення молодого поповнення в повному обсязі. І військові комісаріати, й органи місцевого самоврядування із завданням упорались. Усього торік було призвано 30 030 осіб: навесні — 16 460 призовників, восени — 13 570.

Розсилати повістки та приймати охочих піти на строкову службу у військкоматах цього року будуть із квітня до кінця червня та з жовтня до кінця грудня. Строковиків, як і раніше, не відправлятимуть виконувати бойові завдання на Донбасі. Відповідний указ Володимир Зеленський підписав 24 лютого 2021 р.

Так, тримісячний весняний призов розпочнеться в квітні. А готуватися до нього будуть уже з 1 березня. Осінній призов стартує в жовтні та завершиться перед Новим роком. Призовні комісії розпочнуть роботу 1 квітня та 1 жовтня 2021 року відповідно.

ФОТО – Четверта студія

Читайте також:

  1. Військовим збільшили одноразову допомогу при укладанні першого контракту зі ЗСУ

  2. На броварську землю повернули солдата через 79 років. ФОТО. ВІДЕО

  3. Монумент воїнам АТО на майдані Свободи: хто і коли будуватиме

  4. «Якби не АТО, як письменник я б не відбувся», – Артем Попик. Відео

Поділіться.

Залиште відповідь