Цифрова карта подій до Дня Незалежності України. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міністерство культури й інформаційної політики створило цифрову мапу з понад 300 заходів у межах святкування 30-ої річниці Незалежності України. Кожна область на карті має свою унікальну квітку-символ. Мапа дозволяє клікнути на бажану область і вибрати цікаву подію. Про це йдеться на сайті Мінкульту. Святкові події в Броварах також можна знайти на карті.

«Для того, щоб структурувати той масштаб заходів, які проводитимуться до 30-річчя Незалежності, МКІП було створено Цифрову мапу подій. Адже щоб з кількох сотень заходів, які ми реалізуватимемо з ОДА, обрати собі декілька до вподоби – треба дійсно мати витримку. Саме мапа подій і спрощує цю задачу: збираючи інформацію про кожен з них в одному місці», – прокоментував міністр культури й інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

На Цифровій мапі подій в інтерактивному форматі відображається місце, час і дата події з розгорнутою інформацією про кожен захід. Мапа також містить зручний функціонал пошуку за локацією та датою і посилання на соціальні мережі та інші зовнішні ресурси.

Завдяки Цифровій мапі користувач має змогу переглянути всю інформацію про події в конкретному місці та зможе спланувати відвідування.

День прапора в Броварах

На Цифровій мапі вказані святкові події, які відбуваються чи відбуватимуться і в Броварах. Зокрема, на ній присутнє відкриття найбільшого на Київщині 72-метрового флагштоку, що має відбутися на День державного прапора України 23 серпня о 10:00 у парку «Перемога».

«Поруч з флагштоком із зелених насаджень облаштують карту Київської області, де квітами зроблять напис «Бровари».

«В цей день пройде обласний фестиваль національних спільнот «Сузір’я злагоди». Відбудеться презентація культурно-мистецького, туристичного, історично-наукового, промислового, сільськогосподарського потенціалу, презентація гостинності (фудкорт, страви, притаманні місцині), вироби ремесел та народних промислів, промислових виробів районів Київщини. Концертна програма», – йдеться в повідомленні на цифровій мапі.

Головне зображення – Цифрова мапа України

Читайте також

  1. У Броварах графіті-художників запрошують узяти участь у конкурсі до Дня Незалежності
  2. На День незалежності в Броварах відбудеться благодійний забіг
  3. У парку «Перемога» розпочалося будівництво майданчика під встановлення флагштоку

  4. Про флагшток та продовження реконструкції парку «Перемога»: чи варто вірити обіцянкам чиновників?

  5. У Броварах збудують 72-метровий флагшток для українського прапора

Поділіться.

Залиште відповідь