Тимчасова директорка КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» представила план розвитку підприємства

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні відбулася зустріч робочої групи депутатів БМР із новопризначеною в.о. директора КП ОРЦ (т. зв. басейн школи №9) Юлією Боюн. Керівниця закладу розповіла про фінансовий стан справ і плани на розвиток. 

Як розповіла Юлія Боюн, за час її керівництва прибуток КП ОРЦ виріс майже в 1,5 рази (за перший квартал 2018, коли закладом іще керувала Олена Семенюк, дохід від відвідувань склав 256 тис. грн, а от із квітня по червень, коли керувати КП почала пані Баюн, заробіток виріс до 352-375 тис. грн.). Утім, нова в.о. директора розповідає: розплачуватися за борги попередниці доводиться й по сьогодні. Так, наприклад, нещодавно підприємству надійшли сповіщення про штрафи розміром у 57 тис. 537 грн по єдиному соціальному внеску та 41 тис. грн за податок на додану вартість. Юлія Боюн пояснила це невчасною сплатою попередніх боргів, утім, присутня депутатка Лідія Сенько зазначила, що суми замалі. Зрештою, члени робочої групи вирішили ще раз уточнити все в бухгалтерки підприємства.

Окрім цього, КП ОРЦ надійшла претензія щодо виплати 342 тис. грн ТОВ «ФТРАНС» (компанія-орендаторка твердопаливних котелень «Фелікс Енерджи») за надане опалення. Однак Юлія Боюн зазначила, що їй невідомо, звідки ТОВ узяли таку саму, адже за лічильниками Оздоровчо-реабілітаційного центру вартість послуг склала 199 тис. грн. Ці дані вона також пообіцяла уточнити в бухгалтерії.

Під час зустрічі Юлія Боюн також розповіла присутнім депутатам про плани щодо розвитку комунального підприємства. Серед них:

  • поширити інформацію про можливість оздоровлення в «Соляному гроті» лікарів міських медустанов;
  • у форматі благочинності долучити рекламодавців до розміщення білбордів про послуги aqua-ride, aqua-fit, aqua-baby та соляний грот;
  • проведення акцій у святкові дні, майстер-класів відомих спортсменів та днів відкритих дверей для мешканців Броварів, району та інших населених пунктів;
  • розробка офіційного сайту ОРЦ;
  • співпраця з газетами для реклами закладу;
  • встановлення спеціальних «гнучких» цін для підприємств, надання послуг їхнім працівникам;
  • надання пільгових послуг із частковою оплатою для малозахищених верств населення;
  • створення дитячої кімнати та здача в оренду вільних приміщень (наразі таких чотири, утім, усі вони потребують ремонту);
  • впровадження електронної пропускної системи відвідувачів;
  • занесення Басейну до інтерактивної карти й сервісу з вибору місць для оздоровлення й розвитку сім’ї.

Присутній депутат Олег Берестовий запропонував керівниці підприємства шукати орендарів і партнерів серед місцевих приватних підприємств і створити не сайт, а спільноту на Facebook, оскільки більшість людей користуються таким форматом пошуку інформації.

Наостанок Юлія Боюн розповіла, що планує підвищити вартість деяких послуг КП, оскільки ціни, що діють зараз, — застарілі (разовий абонемент без обмеження в часі для дорослих коштує 85 грн, а для дітей — 50 грн). Зокрема, дорожчою стане послуга гідромасажу (зі 150 до 200-250 грн).

«Трибуна-Бровари» також з’ясувала, що до кінця року КП ОРЦ необхідно 2 млн 151 тис. грн фінансування з міського бюджету. Із них 1 млн 600 грн. на заробітну плату, 161 тис. грн — на сплату за електроенергію, і ще 390 тис. грн — за газ. Утім, цей проект рішення до порядку денного сесії 21 червня не внесено. Можливо, фінансування ОРЦ розглянуть як додаткове в контексті підтримки інших комунальних підприємств міста.

Нагадаємо, під час перебування на посаді колишньої директорки КП ОРЦ Олени Стрельник, депутати неодноразово підіймали питання збитковості підприємства. Керівницю просили підготувати бізнес-план та надати звітність, утім, цих прохань вона так і не виконувала. 13 квітня колективу представили нову тимчасову директорку – Юлію Боюн, яка займатиме цю посаду найближчі три місяці, а за умови належного виконання обов’язків очолюватиме КП на постійній основі.

Поділіться.

Залиште відповідь